Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13-18 éves lányok ti meg...

13-18 éves lányok ti meg vagytok elégedve a külsőtökkel? És mennyire sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Haaaat...:D nem tartom magam szépnek smink nélkül,de azt sem viszem tulzasba. Egy kis korrektor es szempillaspiral. Ha olyan kedvem van vagy epp jo a hajam is akkor egy kis bronzosito. Alapozot nem hasznalok mert nem vagyok annyira pattanásos egyenlőre és csak rosszabb lenne tőle.
2015. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos elég önbizalomhiányos vagyok, a külsőmmel sem vagyok annyira elégedett. Az arcomra korrektort vagy néha bb krémet teszek, mert piros és pattanásos, a számra szájfényt vagy csak simán ajakápolót, a szememre pedig spirált, illetve szeretnék majd néha szemceruzát is használni.
2015. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehetne jobb alakom, szebb... stb., stb. De próbálok a pozitív dolgokra koncentrálni. Sajnos hol elégedett vagyok magammal, hol a világ legcsúnyább emberének tartom magam. És ez hiba, mert nem szabadna, de mindegy.


Szempillaspirál, néha szemceruza, szemöldökpor (hiányos a szemöldököm itt-ott), és néha rúzs. :)

2015. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Korrektor mert genetikailag karikás a szemem. Szemhéjtus + szemöldökceruza + szempillaspirál. Arcom egész türhető így de korrektor nélkül egyszerűen rondának érzem magam. Ha nincs időm reggel mert elaludtam stb.. akkor is még egy kis korrektort rakok a szemem alá mert hihetetlenül sokat javít.

Alakom rendben. Kövér nem vagyok viszont most folytatni szeretném a fogyót mivel karácsony előtt már 3kg-ot leadtam. Még legalább 5kg kéne és akkor teljesen elégedett lennék. Nem lennék túl vékony és a combjaim sem lennének végre vastagok.15/L


Legjobb barátnőm:


Piros/Lila/sötétrózsaszín rúzs (nagyon jól áll neki) + korrektor + alapozó + szempillaspirál + szemöldökceruza. Ő kicsit pattanásosabb de szerintem szebb nálam neki az a tipikus "baba" arca van. Ragadnak rá a pasik. Ő elég vékony 48-50kg de nem elégedett magával így sem.

2015. dec. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én nem vagyok magammal megelégedve..kicsi a mellem a fenekem se jó.görbe a fogam(fogszabályzó van rajtam)világosbarna hajam van-U T Á L O M...a magsságommal meg vagyok elégedve (166cm).de azt nem értem,hogy a környezetemben lévő fiúk azt mondják milyen jó alakom van meg hogy nekem van a legjobb fenekem a suliban de én ezt rihadtul nem így látom

Ne értsétek félre nem sajnáltatni meg dícsérni akarom magam.

És nem sminkelem magam 14/l

2015. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak 146 centi vagyok, nagyon örülnék plusz 10 centinek. Jó az alakom, de a melleim kicsik, gondolom, a magasságomból adódóan sem nagyobbak vagy mit tudom én. De a fenekem kerek, formás és karcsú vagyok.

Egyébként elégedett vagyok magammal. Szépnek gondolom magam. Sminkelés: korrektor, BB krém, ha kell, szemöldökceruza, szempillaspirál, néha tus és ajakápoló. Rúzst is szívesen használnék, de anyám megölne. 16/l

2015. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!