Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép Kulcsár Edina?

Szerintetek szép Kulcsár Edina?

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 28. 09:36
 1/9 anonim válasza:
42%
Lányként mondom, hogy szép :)
2015. dec. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szép-szép de sajna nincs semmi egyediség
2015. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
88%
Szerintem tiszta mű.
2015. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
5/10
2016. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Ízlés dolga , kinek mi a "szép". Szerintem az ő "szépsége" addig tart , míg le nem törli a

sminket és meg nem szólal. Nem tudom , egy év múlva emlékszik-e rá még valaki .

Valóban szép hölgyeket előbb találni például egy-egy "Anna-bálon". Ott tényleg nem

elég, ha "jó a fekvése" az illetőnek, vagy "valakinek a valakije" a benevezett.

2016. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem visszataszító ha egy férfi szedi a szemöldökét. Szóval nem.
2016. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
35%
Kedves eddigi valaszolok! 1.ha nem lenne szep nem ert volna el ekkora sikereket 2.Edina smink nelkul is gyonyoru az instagramja es a facebook profilja is tele van no make up kepekkel, es nem tudom melyik kulfoldi vagy akar hazai hiresseg lenne erre kepes! Egyaltalan hogy smink nelkul is ilyen szepen nezzen ki...es meg megszolalas utan is szep, egy nagyon tajekozodt ertelmes no..egyaltalan nem buta, es nem csak a kulsoseg az erteke 3.inkabb nezzetek utana az eletenek mielott beszeltek rola! A semmibol epitett fel egy karriert, es ot nem a penz vezerli hanem a szeretet es az emberekkel valo torodes!! Tobb olyan ember kene mint o..
2016. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ha az orrát nem plasztikázza, sose tudná senki ki ő, nagyon ronda volt műtét előtt szerintem.
2018. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014-ben még szép volt.
2019. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!