Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbi vagy Kulcsár Edina?

Palvin Barbi vagy Kulcsár Edina?

Figyelt kérdés
Ki a szebb?

2015. jan. 27. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Naná, hogy Barbi!! Szerintem nem kérdés!!
2015. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Edina sem valami különleges szépség, de legalább nem olyan arckifejezése, mintha lobotómiát végeztek volna rajta.
2015. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
A Kulcsár Edina szebb, de nekem egyikükben sincs semmi érdekes:| Sosem értettem mi olyan nagy szám ebben a Palvin modellben, de úgy néz ki, hogy csak az én ízlésemnek nem felel meg. Persze hogy szép, de ilyet az utcán minden percben látok
2015. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Barbi
2015. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Mivel Edina arca műtve lett, inkább Barbi
2015. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
egyértelműen Barbi.
2015. jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Az egyik modell a másik pedig szépségkirálynő.

Összehasonlíthatatlan, de Barbi nekem is.:)

2015. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Egyértelműen barbi, ő természetes szépség

kulcsár edina meg olyan plázacica féle

2015. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Edina szerintem sokkal szebb! :)
2015. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Annyira bírom az ilyen "az utcán is találok ilyet 20-at" szöveget! Egy valaki kitalálta, és azóta mindenki ezt mondja az ilyen kérdéseknél. Persze, nem mindenkinek ugyanaz az ízlése, mindenkinek más tetszik. De azért ez egy oltári nagy hülyeség, hogy minden városban, minden utcán ilyen kinézetű lányok szaladgálnak, mint Palvin Barbi. Különböző városokban lakunk, és itt mégis a kommentelők fele azt írja, hogy minden nap ilyen arcú lányokkal találkozik az utcán. Nah persze!:D Az ország tele van ennyire szabályos arcú, gyönyörű, telt szájú, szép orrú, dús hajú, belevaló lányokkal. Az ország egyik legnagyobb városában lakom és borzalmas milyen lányokat lehet látni, már bocsánat. Persze, arról senki nem tehet, hogy milyen arcformával jön a világra, nem is erről mondok véleményt, hanem arról, hogy mennyire nem tudjátok felismerni lányok azt, hogy mi illik hozzátok, mivel hozhatjátok ki magatokból a legtöbbet külső terén. Nagyon sok ízléssel nem rendelkező lány van, annál kevesebb "Palvin Barbi". Senki nem akarja beismerni magának, de Palvin Barbi igenis a szépségével (de nem csak ezzel) levette a lábáról a világot és az biztos, hogy nem rohangálnak minden utcán ilyen lányok. Vannak mások is, akik olyan szépek, sugárzóak, de sajnos többségükre nagyon ráférne a tanácsadás stílust illetően!


Egyébként mindketten szépek, de Kulcsár Edina csak akkor, ha jó szögből van "elkapva", mert egyébként nagyon helyen álla, kigubbadt szemei vannak. Palvin Barbira viszont már-már mondhatjuk, hogy tökéletes az arcát illetően.

2015. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!