Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez milyen alaktípus? 170 65...

Ez milyen alaktípus? 170 65 100 70 108 nagy kiálló mellem van ezért nem tudom eldönteni mert így a körtéből kiestem. De homokóra sem mert 8 cmrel több a csípőm. A csípőcsontom nem áll ki de a fenekem hatul kiallo

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen, majdnem mindenkiben meg lert találni a szépséget.
2015. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz bele a tükörbe és meglátod. Nem a centi számít, ha optikailag másnak tűnik.
2015. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz a tükörbe és látod. Nem számokból lehet ezt eldönteni, nem is a mellméret számít, hanem inkább az hogy a vállad-csípőd mennyire van egyvonalban, stb.
2015. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azok egyvonalban vannak. Homokórának tűnik leginkább de azert lemérve meg az a 8 cm csak 8 cm. Talán azért tűnik homokórának mert váll csipő egyforma de hatul meg kidudorodik a popóm. Úgy mint kim kardashiannak csak nekem a csipcsont kisebb de a dudorodas hatul olyasmi.
2015. dec. 28. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!