Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindenki azt mondja, hogy...

Mindenki azt mondja, hogy szép vagyok, de én mégis rondának érzem magam, ez miért van?

Figyelt kérdés
Volt rajtam túlsúly régen, de sikerült 96-ról lefogynom 75,5 kg-ra, még van egy kis hasam, de a többiek szerint ennyi nem vészes, viszont én undorodok magamtol, sportolok hogy ne hizzak vissza, de alig eszek, ha eszek és utána belenézek a tükörbe, bűntudatom, es meg kell hanytatnom magam. Utálom magam, nem érek semmit, undorító vagyok. Inkább meg akarok halni. Mit tegyek? 17/L

2015. dec. 28. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Testképzavar. Keress egy agyfurkászt és kérj orvosi segítséget.
2015. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok ezzel nem mint ha elmondhatnamm hogy a 48kg-omal lenne feleslegem de ugy érzem szoval at érzem azt amit most te.. A meg hanytatas ne csinald nem jo inkabb sportolj tobbet es figyelni oda mit eszel tobb zöldség es gyümölcs is sokat segit abban nincs semmmi karos es egy kis csoki helyett is pont jo. Es igyál sok vizet. De a mez "vizmeghajto hatású" es az is segit ebben. Remelem tudtam azér segiteni. 15/L
2015. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
küldesz képet?
2015. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Ne hánytatsd magad

2. Ne csinálj ilyesmiket

3. Biztos hogy megfelelő a sport és étrend?


A 75 az így számszerűen nem kevés, de azért nem olyan szörnyű. A szörnyű bőven felette van.

És ha sikerült 21 kg-t lefogyni, akkor sikerülni fog 41-51 is. Csak idő és kitartás kell hozzá.:)


Képet kaphatok? :)


Amennyiben nem sikerül a hánytatásról leszokni, vagy már 45 kiló vagy de még mindig túl vastagnak tartod magad, keress fel egy orvos. Hamarabb is megteheted.

2015. dec. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 opened paradise ***** válasza:
100%

Az első már leírta. Sok kövérről lefogyott ember nem tudja hol a határ és mikor már vékony lesz,akkor se áll le.


Én is fogytam,de a mai napig nem ezt látom a tükörben és nem tudom elhinni,hogy kellek valakinek és vonzódik is hozzám. Meg tudlak érteni :)

De a hánytatás mát egy másik szint,az nem egészséges. A fogaid fogják bánni.

2015. dec. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!