Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek alapján már igényes...

Ezek alapján már igényes nőnek számítok, vagy még kevés?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, igyekszem odafigyelni magamra.

Naponta zuhanyozok, heti kétszer szőrtelenítek, használok bőrradírt és testápolót. Reggel-este ápolom az arcom (lemosó, arckrém, szemkörnyékápoló, ajakápoló), heti kétszer mosok hajat. A hajam mellig érő festetlen szőke, színe ilyen:

[link]

Nem járok fodrászhoz, otthon vágjuk pár havonta. A szemöldököm magam szedem (formára), a körmeim szintén én festem. Kozmetikushoz nem járok, nem problémás a bőröm.

Fogorvoshoz két havonta járok, mivel betegség miatt törnek a fogaim (laikus nem tudja, csak én meg az orvosom). Minden étkezés után fogmosás, reggel-este szájvíz.

Finoman sminkelek, BB, korrektor, szempillaspirál. Alkalomra alapozó és tus. Minőségi parfümöt használok (D&G, Lancôme, DKNY, Guess).

Mindig az alkalomnak, az alakomnak és az időjárásnak megfelelően öltözök.

Ilyesmi stílusban:

[link]

[link]

[link]

Figyelek az alakomra, sokat alszom, szedek vitaminokat, havonta egy-kétszer szoktam relaxációs fürdőt csinálni (fürdősóval).

Viszont:

Nincs póthajam, nincs műkörmöm, műszempillám, nem járok szoliba, nem veszek hetente ruhát, nincs divattetkóm, és sose voltam plasztikázva.

Nagyon természetesen nézek ki.


2016. jan. 1. 17:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Továbbá: nem dohányzom, és nem fogyasztok alkoholt
2016. jan. 1. 17:30
 2/16 anonim válasza:
Fozni tudsz-e?
2016. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Perszehogy, szoktam és szeretek, de hogy jön ez ide?
2016. jan. 1. 17:39
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

A leírás alapján azt gondoltam hogy igényes vagy. Viszont ezek az outfitek modorosak és gyerekesek. Így inkább egy igényes lány lehetsz, nem nő.

Miért gondolod hogy az igényesség része a műköröm/műhaj/szoli? Elmentek otthonról?

2016. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik ez a ruha, nem követeli meg sem a korom, sem a munkám, hogy kosztümöt hordjak.

Mert mindenhonnan ezt hallani, azért.

2016. jan. 1. 17:55
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A szoli valójában kegyetlenül igénytelennek tűnik ha eltúlozzák-

Az is lehet igényes aki visszafogotta, elegánsan természetes.

2016. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 gyuribacsika ***** válasza:
Szerintem a leírásod alapján az én szememben legalábbis, teljes mértékben igényes nő vagy. Le a kalappal :)
2016. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy igényes vagy, és nekem a stílusod is tetszik. Valaki itt azt mondta, hogy gyerekesen és komolytalanul öltözködsz, pedig szerintem egyáltalán nem. A linkelt ruhák nagyon szépek, és nőiesek, pont illik egy 22 éves lányhoz.
2016. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igényes,természetes,kis tiptop hölgynek tűnsz az írásod alapján.:) A sportot nem írtad,illetve az étkezést.Egyébként hiába használsz D&G parfümöt,az is lehet büdös,hiába 20 ezer milije.:)
2016. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te már egyszer feltetted ezt a kérdést, és ott is elmondták kismillióan, hogy te valószínűleg nem ismered az igénytelenség fogalmát. Még mindig nem tudod felfogni, hogy ez igényes? Az igénytelen nem ilyen. Vagy csak menőzöl?
2016. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!