Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép, igényes lányok! Mi...

Szép, igényes lányok! Mi mindent tesztek a külsőtökért?

Figyelt kérdés
Miket használtok nap mint nap? Mennyi ruhátok van? Kozmetikus/fodrász ilyesmi milyen gyakran?
2015. nov. 22. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

nap mint nap smink. alapozó, púder, szemhéjfesték, szemcerka, szemöldök kiemelés, szájfény/ rúzs

elég sok ruhám van és kb minden héten vagy két hetente veszek még valami újat :D

kozmetikus havi 1x. fodrászhoz most nem járok mert növesztem a hajam, de régebben az is havi 1 volt.

pluszba havi 1x gél lakk a körmeimre :)

meg minden reggel megcsinálom a hajam. :)

2015. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg minden van egy abszolút natúr és természetes megjelenés mögött is. Tehát a sminkemet úgy megcsinálni hogy alig észrevehető legyen és természetesnek hasson kbnegyed óra,20perc:D és akkor nem is mondom a frizurat,bőrápolás meg hasonlók amit már előttem leírtak
2015. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fodrász havonta (hajfestés), manikűr 2 hetente (gél lakk). 5 perces smink reggelente, spéci sampon és arckrém. Utóbbi kettő muszáj, mert elég problémás bőröm van. (Értsd. az arckrém patikából van.)


Ruhám lehetne több, de elvagyok azzal is, ami van.

2015. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sminkelem magam, emellett sok ruhám van, és mégtöbb cipőm. Fontosnak tartom, bigy ne csak az arcom, és az öltözékem legyen szép és divatos, hanem a testem is rendben legyen. Ezért gyakran edzőtermekbe járok, futok, biciklizek. Az egészséges táplálkozás is hozzá járul a szépséghez. Az önbizalom és a kisugárzásom is jó ezáltal, a pasik észrevesznek, és akarnak engen ;)
2015. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

egyébként én is jártam konditerembe. nyáron mindig járok. :) mert akkor van időm. egyébként meg rendszeresen sportolok.

meg az arcbőrömet szoktam bőrradírral bekenni napi 1x. meg a nyakamat, dekoltázsomat, és a vállamat :) általában fürdésnél :D a hajamat pedig kókuszzsírral szoktam még kenni hogy puha legyen tőle.

2015. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindennapi smink, viszont azt nem viszem túlzásba, korrektor és szempilla spirál, hajamat göndörítem vagy vasalom szinte minden reggel, (göndörítést este, fonással meg hasonlók) kozmetikushoz minden hónapban szemöldök szedésere. A hajápolása rutinom 3 naponta kb 1 óra :'D. És úgy 2-3 hetente veszek új ruhát.
2015. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!