Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne nézzene...

Mit csináljak, hogy ne nézzenek állandóan gyereknek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon sokan gyereknek (nem 17-18 évesnek, hanem konkrétan gyereknek) néznek, pedig lassan 23 éves vagyok. ilyenkor nagyon gyorsan elszakad a cérna, és csak egyre rosszabb lesz ahogy idősebb leszek, de még mindig megaláznak ezzel mindenhol, és még csak észre se veszik... valószínűleg ott a probléma, hogy 153 cm és 40 kg vagyok, de ezen nem sokat tudok változtatni... szóval, mi lehet a megoldás?
2016. jan. 1. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magában attól senki nem gyerekes hogy alacsony és vékony. Max ha olyan gyerekes mellé még az öltözködése, frizurája sem nőies, nulla smink. Viselkedés is fontos, beszéd... De ezeken lehet változtatni.
2016. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát, nem tudom. az öltözködésem normális (koromhoz illő), a hajam festett (ezt nem írtam fent), valóban nem sminkelek, nem érzem magam jól sminkben, és úgy gondolom, ez látszana is. a beszédemmel nincs baj, értelmes vagyok, nem affektálok, a hangom sem magas. viselkedésnél talán annyi, hogy nincs önbizalmam. köszönöm a választ, jöhetnek még észrevételek
2016. jan. 1. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi smink alatt azt érted hogy még szemhéjceruza szájfény /rúzs sem?
2016. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:

Smink se biztos,hogy segítene.

Ne aludj,hátha a táskák majd igen :D


Mit takar az "elszakad a cérna" nálad?

2016. jan. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

úgy értem, igen.ha azt mondom semmi, akkor azt is gondolom. ez akkora probléma, komolyan?

a táskás válaszoló nagyon vicces volt, csak ez nem segít, próbáltam (nem direkt). az meg helyzetfüggő, hogy hogy szakad a cérna, de általában kifelé kultúrált maradok, ha erre gondoltál...

2016. jan. 2. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!