Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Női szemszögből nézve -...

Női szemszögből nézve - milyen lehet az ideális mell méret és alak?

Figyelt kérdés
Ha a férfiakat kérdeznénk, nyilván a minél nagyobb. De női szemszögből nem biztos, hogy ugyanaz a válasz - a nagy mellnek túl sok hátránya van a viselője számára, hogy feltétlenül ez legyen az ideális. És persze nem szabad elégedetlen lenni azzal, ami van - de ha minden előnyt és hátrányt összevetünk, melyik méret és alak lehet a legjobb?

2016. jan. 5. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


22/f. :D

2016. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Elfogult vagyok talán, de szerintem pl sportoláshoz a kisebb mell ideálisabb.

l

2016. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
75%

Pontosan a felvetést igazolta az 1-es válasz: férfi szemszögből.


Női szemszögből a saját véleményem: a vékonyabb alkathoz a 75C vagy legfeljebb a 75D méret az "ideális". Ennél nagyobb már zavaró a mindennapokban, nehezíti a sportolást, hátfájást okozhat.

2016. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
75%

"Ha a férfiakat kérdeznénk, nyilván a minél nagyobb."


Ez tévhit, hölgyeim. Kezdjük ott, hogy vannak pasik, akiknek egyenesen a kis mell jön be.


De akiknek a nagy mell jön be (mint pl. nekem), nekik sem mindegy, hogy milyen a mell formája, milyen a mellbimbó stb. Ez ízlés dolga, kinek milyen jön be, de az önmagában, hogy "nagy", még nem jelenti, hogy egyből minden pasinak tetszeni fog.


Bocsi az offért, csak gondolom, árnyalom már a képet, nehogy itt valakinek tévképzetei legyenek arról, hogy mit szeretnek a pasik.

2016. jan. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megállapítani, mert magasság és testsúly is befolyásoló tényező, én pl 168 cm 60 kg ez 1-2 kg felesleg de amúgy teljesen átlagos, nekem B kosarasak. Mondjuk lehet hogy a C kosár esztétikusabb, feltűnőbb lenne de a B is megfelelő. Viszont ha valaki mondjuk nálam teltebb, kövérebb, akkor a B kosárméret már kb elveszik rajta tehát neki C de az is lehet hogy már D kell, mert azzal lesz arányosabb. :)
2016. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a vékony lányok tetszenek, a vékony lányokhoz meg a kis mell illik, tehát A, max B kosár. Szerintem az úgy szép. De amúgy a pasik akiket ismerek is így vannak ezzel... szóval nem minden pasinak a nagy jön be. Inkább az arányos a nyerő sok esetben én úgy látom.

29L

2016. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagyok, de ha már szóba került: Szerintem minden alkathoz a nagy mell illik. Személy szerint nekem a nagyon nagy, de igazi mellek jönnek be legjobban. A kicsik meg egyáltalán nem.
2016. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nem találtam ideálisat, de ez közel áll hozzá. Nagyságra ilyen, de kisebb bimbóudvarral és egy kicsit lehetne talán kerekebb is.

2016. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
8-as: Nagyon jó mellek, bár én jobban szeretem a még nagyobbakat. De azt elárulom, hogy ami ennél kerekebb az szilikon. Minden igazi nagy mellnek van egy kis esése, de pont így szépek.
2016. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as tökéletes minden téren.
2016. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!