Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a széles vállam...

Mit tegyek a széles vállam ellen? 17/F

Figyelt kérdés
Szeretném ha keskenyebb vállaim lennének.Fogyókúráztam,látványosan ugyan,de a vállszélességem egy cseppet sem változott.178 cm vagyok,közel 100 kg-ról fogytam le 85-re.15 kilót mindenképpen leszeretnék még adni.Azonban ha a tükörbe nézek úgy látom hogy a vállam szélessége ugyan olyan marad. Mit tudok ellene tenni? 17/F

2016. jan. 7. 05:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Csontból nem is fogsz tudni fogyni. Főleg ha mèg erősítessz is rá fekvőtámasszal vagy súlyzóval akkor persze nagyobb lesz. De te nem tagyon tudod meghatározni honnan fogyjál, ès szerintem nincs is olyan gyakorlat mi kimondottam a vállat fogyasztaná. De amúgy szerintem egy fiúnak nem baj ha szèles a válla. Az a fèrfias. 16l
2016. jan. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom miert akarsz ugy kinezni mint egy no, nem is erdekel.


A genetikai adottsagaidon nem tudsz valtoztatni.

2016. jan. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Nekem edzéssel sem túl széles.
2016. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Örülj neki. Egy férfinál szép a széles váll.

Egyébként meg 70 kg szerintem kevés lenne egy ilyen magas fiúnak!

2016. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a széles váll egy férfinál előny, egy nőnél hátrány. nekem nagyon nem jönnek be a csapott vállú férfiak.
2016. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell magatokból kiindulni.Nekem egyáltalán nem előny ez és edzeni se akarok a felsőtestemre.Azoknak azért köszönöm akik megpróbáltak válaszolni a kerdésemre.
2016. jan. 7. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Csont. Semmit nem tudsz tenni ellene.

Nem fog tetszeni, amit írok, de örülj neki, hogy nem olyan vállad van mint egy kólásüveg!

2016. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

".Nekem egyáltalán nem előny"


Nyilvan a nove operaltatas elott ez nem elony.

2016. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 felesleges belemenni ebbe a témába,ez más kategória. A kérdésre visszatérve,pedig a választ pedig megkaptam,sajnálattal hogy nem tudok ellene sokmindent tenni.
2016. jan. 7. 14:21
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a csontszerkezeteden nem tudsz változtatni.


Mi bajod a széles vállal? Miért jobb a keskeny? Akkor előnyös egy férfi alkat, ha szélesebbek a vállai, mint a csípője...

2016. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!