Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok. Kortársaim...

14 éves fiú vagyok. Kortársaimhoz képest széles az orrom. Szóltak is meg érte. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok... mondták hogy helyes vagyok.. és tényleg vannak képek ahol magam szerint is jól nézek ki... viszont vannak borzasztó képeim... amiért az orromat hibáztatom...

láttam egy kérdést, ahol méreteket írtak... nekem szélesség: 4.2 cm hosszúság: 3.1 cm


Nagyon széles az orrom kortársaimhoz képest. Fiú vagyok. Engem nagyon zavar, szeretnék hasonlítani a többi gyerekre. kiskoromban ez nem volt feltűnő, de most így 14 évesen. Mit tehetnék ez ellen? ( mondták már, hogy széles az orrom, "néger" orrom van :D)


2010. aug. 21. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem tudsz tenni. Max orrplasztika, de szerintem ne is törődj vele. Minden embernek van valamilyen hibája. És szard le ha mások ezért cikiznek.
2010. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elösszőr is mindenkinek vannak jobb,és rosszabb képei.Lehet fura lesz de én sminket javasolnék,alapozót egy kicsit sötétebb színűt,mint a bőröd.Mert a sötét szín optikailag kicsinyíti az otrrod,a két szélső oldalára kenj,jól oszlasd el.Vagy majd később valami orrműtétet.Remélem segítettem! 16/L

2010. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Plasztikát nem akarok... akkor már marajdak természetes :')


Azért köszi az eddigi válaszokat :)

2010. aug. 21. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem fogadd el így magad:) Nekem meg az állkapcsom szélesebb egy kicsit a kelleténél és 1-2 jóindulatú beszólást én is kaptam már miatta kedves emberkéktől...dehát istenem..senki sem tökéletes,emberek vagyunk.

20/L

2010. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rólam meg kb nem lehet fényképet készíteni, mert ronda vagyok mindegyiken. a rossz képeket töröld ki. nekem meg pl túl hegyes az orrom, van rajta egy kis púp is, de hát ettől vagyunk különlegesek:) 14/L
2010. aug. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!