Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy két hónap melltartó...

Egy két hónap melltartó hordás nélkül megereszkedhet a mellem?

Figyelt kérdés
Mérete a kicsi és a közepes között van, bár kinek mi, olyan B kosár de abból is a kisebb. Viszont még nagyom feszes meg kerek, ha nincs rajtam melltartó nem is látszik. December eleje óta nem hordok, most vizsgaidőszak van tanulok itthon vagyok semmi kedvem. Szóval akinek van tapasztalata szerintetek lesz baja? Hiaba kicsi azért ''súlyos''.

2016. jan. 9. 15:34
 1/5 Szancsusz válasza:
Szia,szerintem nem lesz baj..sott meg jobb is neki ha nincs rajtad mert az izmoktol van tartasa ...de ez csak az en velemenyem :)
2016. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!! :)
2016. jan. 9. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak akkor hordok ha nagyon muszáj. Szóval ha elmegyek ittonról, akkor azért hordok, de nem nagyon szoktam elmenni, főleg most, mert nekem is vizsgaidőszak van.


De volt már olyan is, hogy véletlenül melltartó nélül mentem el valahova, de nem látszott szerencsére, mert kis mellem van. Illetve pl pulcsiban nem is látszik, hogy nincs rajtam.


Szóval én elég ritkán hordok melltartót, de nem vettem észre, hogy megváltozott volna emiatt a mellem.

2016. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nem attól lesz lógós a melled, hogy egy hétig nem hordasz melltartót. Én alig hordok, csak ha nagyon muszály, még is elég elfogadhatóan állnak a cicik.
2016. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A cicik leginkább az intenzív fogyózástól kezdenek el lógni.

A melltartó hiánya nem okoz állagromlást:)

2016. jan. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!