Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok-Nők: Milyen típusú...

Lányok-Nők: Milyen típusú melltartókat szoktatok hordani a hétköznapokon pl. munkába/suliba: sportos, drótos, drót nélkülit, push up-ot?

Figyelt kérdés

2014. jan. 14. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Munkába mivel ilyen lóti-futi fizikai munkáról van szó pushupot hordok, mert zavarna, h fel-le mozognának a melleim, edzés közben szintén, a sportmelltartó nekem nem jön be. Munkán kívül minden mást, attól függ, fölé mit veszek fel.
2014. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csakis merevítőset, a merevítő nem zavar, és ez tart stabilan anélkül hogy a mellkasom közepéig zárt lenne (méretem 75F). Általában "pillangó" alakú (plunge) melltartókat hordok (ez a fazon vált be leginkább, amit azért felvehetek kivágottabb felsőkhöz de tart is), szivacsosat is és anélkülit is + wonderbra ami talán pushupnak mondható.
2014. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én push upos pántnélkülit szoktam, az a legkényelmesebb.
2014. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sima merevítőset, vagy csipkét, esetleg egy szép balconett-et, ha látszik a melltartó. néha bulizni pici pushup-ot veszek, de nem tartom kényelmesnek. sportoláshoz pedig jól megtámasztott sportmelltartót :)

(17L, 75D)

2014. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Napközben vékony szivacsos merevítőset, általában telikosarast.

Esténként otthon valami kényelmes, merevítő nélkülit, általában pamutot.

2014. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sima merevítős melltartót, push-up nélkül, vékony szivaccsal. Ha olyan ruha van rajtam (pl nyáron) akkor persze pánt nélkülit ugyanebben a variációban.
2014. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Itthon nem hordok, kényelmesebb nélküle. Hétköznapokon push-up, illetve futáshoz, sima pamut push-up nélküli. A sport melltartó nekem sem vált be és nem is túl indokolt :) 75A
2014. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!