Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes megvenni a...

Mennyire érdemes megvenni a Coco Chanel Madameoiselle 20 ml-es kiszerelését?

Figyelt kérdés
Beleszerettem ebbe az illatba, de a nagy kiszerelést én nagyon drágállom. Van, aki esetleg ezt a 20 ml-es méretet vette meg? Gondolom az illatban nincs különbség, de nagyjából mennyire időre elég? Ha jól emlékszem olyan 20 vagy 25.000 között van. Érdemes ennyit rákölteni vagy spóroljak össze pénzt a rendes normál kiszerelésre?

2016. jan. 9. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván minél nagyobbat veszel, annál olcsóbbra jön ki egy ml. Itt pl meg tudod nézni, bár ha ragaszkodsz a parfümériához, akkor még ennél is drágábbra jön ki:

[link]

Az illat természetesen ugyanaz. Valahol azt olvastam hogy egy 100ml-es üvegből 700-at lehet fújni (vagy inkább 500-1000 között márkától függően), szerintem ez nagyjából igaz lehet. Ha kis, 1 ml-es mintát veszek, ami nem fújós hanem csak ráteszem a bőrre és fejreállítom, akkor tudok tenni a két csuklómra, a nyakam két oldalára, és így is kitart egy hétig kb (napközben nem teszem fel újra). Erre a parfümre azt írják hogy erős az illata és sokáig érezni, tehát optimális esetben te is így számolhatsz, hogy 1ml/hét. Gondold át hogy mást is akarsz-e használni, illetve évszaktól is függ, van amit nyáron nem ajánlanak, de ez úgy látom minden évszakban használható.

Én is belezúgtam most egy parfümbe, de az kimondottan téli, rendeltem 4db egy millis mintát, azzal meg egy másik parfümmel elleszek tél végéig :) és így csak 1200 forintomba került, míg egy egész üveg bőven 10.000 felett lenne, aztán ott állna a szekrényben évekig :).

2016. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Én parfümériában vettem 28-ért az 50 ml-s kiszerelést, ehhez képest a 20 ml 20-25ért rengeteg. Ez a parfüm nagyon sokáig elég, mert iszonyatosan intenzív, én nem is fújom magamra, mert az rengeteg lenne. Egy fújás és aláállok vagy a csuklómra, ruhára kenek belőle. Tényleg nagyon erős, rengeteg ideig elég.
2016. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: megkérdezhetem, hogy az 50 ml-s kiszerelést melyik parfümériában vetted?
2016. jan. 10. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Douglas.
2016. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, nem akarlak félrevezetni, megnéztem 30.300 Ft volt az 50 ml-s, EDP kiszerelés, kedvezmény nélkül.
2016. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor irány a Dougles :)
2016. jan. 11. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!