Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne innen táskát rendelnem?

Figyelt kérdés

Új táskát kerestem és megakadt a szemem ezen a Chanel darabon: [link] [link] És nagyon beleszerelmesedtem, nem a márka miatt, mert nem vagyok olyan aki csak azt nézi, de ez a táska egyszerűen megfogott.


Nem sokkal később találtam is egy oldalt ahol lehet rendelni ilyen táskát: [link]

De most itt elkezdtem olvasgatni a gyakorin és láttam hogy egy eredeti 100 ezer ft fölött kezdődik :S Szerintetek ez a vaterás is hamis lenne? Tényleg nem villogásból szeretnék ilyet, de 16 ezerért azért jó minőséget szeretnék.



2013. nov. 17. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hamisítvány. A profi vaterás eladók olcsóbban megrendelik kínából ebayről, aztán még plusz haszonnal árulják itthon. Szerintem ezek semennyire sem érik meg az árukat, egyrészt, mert biztos, hogy nem ér meg ennyit. 16 ezerért már normális, nagy méretű pakolós táskákat kapsz üzletekben, ez a kis kézitáska anyag árban sehol sincs azokhoz képest. Ezt is csak azért árulják ennyiért, mert egy high fashion márka hamisítványa. Nézz szét ebayen akkor már vagy keress hasonlót egy üzletben, de szerintem biztos találsz olcsóbban is ilyet.
2013. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez az ikonikus Chanel táska 890 ezer Ft...
2013. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!