Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok ti helyesnek, és...

Fiúk, lányok ti helyesnek, és szépnek látjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Ha belenéztek a tükörbe tetszetek magatoknak? Ha valaki lefotóz engeditek neki? Van olyan hogy néha nem tetszel magadnak?

2016. jan. 10. 15:22
 1/8 opened paradise ***** válasza:

Nem igazán. Bár sokat javult a helyzet. Régen kifejezetten utáltam magam. Mostmár úgy vagyok vele,hogy lehetne jobb is,de amígy olyan kritikákat kapok,mint amilyeneket mostanábam szoktam,addig nem érdekel a saját véleményem :D

Fotókat nem szeretem. Inkább én fotózok.

2016. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha belenézek a tükörbe, néha szépnek látom magam, néha nem. A mások által készített fotókon mindig ronda vagyok, ezért ha tehetem pl. nyári, kirándulásos fotózásnál napszemüvegben vagyok, úgy nem vészes. :D
2016. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

Én szép vagyok, de nem szeretem, ha fotóznak. Inkább szelfizek. Mások nem ismerik az előnyös szögeket.

Persze, van, hogy nem annyira tetszek magamnak, ha nagyon fáradt, nyúzott vagyok, vagy ha kicsit problémásabb a bőröm. Olyankor nem az arcom nézegetem, hanem a fenekem. Az mindig jó :D

2016. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sokat fogytam és mára mindenki dicsér, lett önbizalmam és én is úgy látom a tükörbe nézve,hogy egész jól nézek ki. nem panaszkodom. :)


24/F

2016. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szépnek tartom magamat, de a legtöbb fotón szörnyen nézek ki. És nem csak szerintem, sokan mondták már, hogy fotókon meg sem ismertek.
2016. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utálom saját magamat, amikor képeken látom magamat a hányinger kerülget
2016. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tükörben többnyire elégedett vagyok. Fotóra kényes vagyok, ha rossz eszközzel és ügyetlen ember csinálja, akkor inkább eltakarom az arcom :D Ismerem a külsőm előnyeit és hátrányait is, és ha magamat fotózom akkor sokkal könnyebb ezeket úgy tálalni hogy jól nézzek ki. Egyébként élőben szépnek mondanak. Sokáig nem volt ez így, a tinikoromat végigkísérte a ronda vagyok-szindróma, minden héten találtam valami csúnyát magamon... :_D Most is vannak elégedetlen napok, főleg ha a hajam nem jó, vagy ha olyan elfoglalt vagyok hogy nincs időm szőrteleníteni napokid, és így kell látnom magam, hiába tudom mások elől takarni pl nadrág...

23/L

2016. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm magam.
2016. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!