Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, akik nem tartjátok...

Srácok, akik nem tartjátok magatokat helyesnek, volt már, hogy lány kezdeményezett nálatok ismerkedést?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tartom magam annak, egyáltalán nem. bár mindenhonnan azt kapom, hogy jóképű vagyok. mondjuk az ellenkezőjét még senki sem mondta...fura

amúgy kérdésedre a válasz, igen. nem is egyszer

hm, lehet átgondolom akkor ezt...

2014. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt, de addig tartott amilyen gyorsan jött:DDDD
2014. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a kettes mondja. XD


Például velem volt olyan, hogy bebsztam egy haverommal és épp összefutottam egy cuki lánnyal, aki szintén eléggé bevolt már bszva és kicsit nagy a pofám részegen és pofáztam össze-viszsa, ő meg felfigyelt rám és kérte, hogy nem kísérem-e haza. Aztán elkezdett rólam kérdezgetni a koromtól kezdve pár dolgot, én is róla, de utána el lett cseszve a dolog, nagyon nem emlékszem már, de valahogy elváltunk és nem lett semmi, még a nevére sem emlékszem annyit ittam. De az tuti, hogy ő sem volt nálam józanabb. XD

2014. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2014. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!