Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korig kell szülői...

Hány éves korig kell szülői beleegyezés piercinget csinaltátni? (Zalaegerszeg)

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 20:28
 1/4 anonim válasza:
16-18
2016. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18. Ahol 16 éves kortól is megcsinálják, oda necces menni, mert a munkájukat is olyan nemtörődöm módon végzik, mint ahogyan a törvények betartásához is hozzáállnak. Lehet olyan piercinget kapsz ami már járt másban. Az eszközökről nem is beszélve... Mindent a pénzért...
2016. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sugarbird vagy Quattro a jobb Zalaegerszegen? 15/L
2016. jan. 12. 20:08
 4/4 anonim válasza:

:) Kislány..figyi..tényleg jót akarok neked, olvassad végig!


Anno, gondoltam én is csináltatok piercinget és majd anyuék ha már megvan, akkor nem szólnak érte..hm..kerestem egy helyet, ahol belövik beleegyezés nélkül..Dirrbele, minden frankó. Kb. 3 nap múlva meglátták...kivették, nem engedték visszarakni...begyógyult...buktam...a pénzt is, meg a piercinget is...Szóval, ha az a gond, hogy nem egyeznek bele, akkor hagyjad..amint észre veszik, azonnal kiszedetik. Ha meg engedik, akkor meg vigyed magaddal őket is nyugodtan :) A Sugarbird és a Quattro is jó helyek. A Sugarbird-ben asszem Hajni van még mindig, tök jó fej, én nagyon bírtam :) Régebben sokat vásároltam ott. A másik helyre csak barátnőmet kísértem el , de teljesen jó az is. :) Ui. Sok sikert ! :)

2016. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!