Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők szerintetek mennyir...

Lányok/nők szerintetek mennyire undoritó ha egy átlagos testen átlagon felüli menyiségben van szőr Egész hason egész háton?

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 00:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

*illetve melkason

*19/F

2015. dec. 29. 00:29
 2/15 anonim ***** válasza:
engem leginkább a hát zavarna
2015. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért ezt ennél egzaktabbul kellene megfogalmazni, esetleg keress képet. Az biztos, hogy van olyan szőrmennyiség ami már taszító (strandon láttam már).
2015. dec. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nagyon zavarna engem
2015. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
képen látni kéne, mit takar az az átlagon felüli mennyiség, de engem a sok szőr taszít, pláne, ha erős és fekete is hozzá:/
2015. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem nagyon zavar a szőr, viszont nagyon szőrös hátat még nem láttam, az nem tudom milyen, lehet először kicsit fura lenne.
2015. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten vonz ha a mellkas és a has szőrös, nagyon szőrös háttal még nem volt dolgom, de szerintem nem zavarna. Férfi legyen szőrös :)

17/L

2015. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Háton mindenképp zavar.


Nem mindegy, mit értünk az átlagos alatt...


Lehet az átlagos átlagosan sportos, fitt, de lehet löttyedt, puha is. Na a második már önmagában sem egy főnyeremény, szőrrel szerintem kimondottan visszataszító.


Ha egy formás/fitt, vagy izmos (persze nem túlzásba vitten) testen van szőr, az nem zavar.

De egy puhány, férficicis poliptestet (husis törzs, vékony, lengő, izomtalan végtagok) még rosszabbá tesz...

2015. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
a testalkatom erre hasonlit legjobban csak a lepkéim nagyobbak : [link] a szőr mennyisége az kb ez csak picivel több a hátamon pedig kb egyharmada : [link]
2015. dec. 30. 02:13
 10/15 A kérdező kommentje:
és még a linket sem tudom normálisan elküldeni :D
2015. dec. 30. 02:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!