Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tanga kérdés? Nagyonnn fontos!

Tanga kérdés? Nagyonnn fontos!

Figyelt kérdés
Holnap elmennék tangát venni magamnak. Egy kínai üzletbe mennék, mivel olcsóbbat próbálnék ki először. Kb mekkora méret kell egy 160 cm/ 48 kg lánynak ... és ciki lenne, ha egyedül mennék? 13/l

2016. jan. 12. 22:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Ez esetben kérlek ne haragudj az okoskodásomért :)

A legtöbb válaszoló hasznos tanácsokat adott :)

2016. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi adatból nem derül ki hogy mekkora bugyi kell rád, mert az főleg a csípőméreteden múlik.
2016. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld fel fehérneműre! Természetesen bugyit, tangát nem próbálunk pucéran, de ha bugyira felveszed, kiderül, nagyjából jó-e.
2016. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg egy tornásznak/táncosnak elég sokan nézik a fenekét előadás vagy verseny közben. Én se vagyok híve, hogy kislányok felnőtteskedjenek, de itt pont van értelme.


A tanga meg nem feltétlen vág. Kérdező, ha az első nem válik be, próbálj más típust, sajnos kicsit lutri, hogy vágni fog-e, hiába jó a méret. Ki kell tapasztalni, melyik fazon, anyag, szabás a kényelmes neked.

2016. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kérdeztem, mert ha egy 13 évesnek vizslatják a fenekét, ott nem a bugyit kell elrejteni, hanem megfejelni a perverzeket.
2016. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"ha egy 13 évesnek vizslatják a fenekét, ott nem a bugyit kell elrejteni, hanem megfejelni a perverzeket."


Bakker, de egy tornásznál/táncosnál nézni fogják a testét, mert ez a funkciója az egésznek. Már kapásból a zsűri figyelni fogja a combot, feneket, hasat, mindent, nem azért, mert perverzek, hanem mert ez a dolguk.

2016. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
96%

Tanga nem látszik, de eléggé bevág.

A bugyi meg látszódik, de annyira mégse...


Mivel vékonyabb a tanga így ha feszül jobban fogod érezni mint egy bugyinál ami viszonylag felfekszik.

2016. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Már vettem két tangát is, felpróbáltam itthon és tökéletesek! Az, hogy a fenekembe vág, egyáltalán nem zavar! Jó érzés viselni őket  Már értettem is bennük, és nem ütnek át. Pozitív csalódás volt.
2016. jan. 13. 16:18
 19/19 A kérdező kommentje:
Edzettem. ( az értettem helyett )
2016. jan. 13. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!