Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bármelyik Converse üzletbe...

Bármelyik Converse üzletbe megyek be, mindenhol bunkók az eladók. Ti tapasztaltátok már ezt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nemcsak ott de akár Nike, akár másmilyen bolt, ahol kikent kifent plázapi csák ülnek. De mégis mit vársz tőlük???? Talán a nevüket ha le tudják írni..
2010. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

tapasztaltam

bemész vhova és megsértődnek ha venni akarsz vmit:D

durva.

nem kell vele foglalkozni:D

2010. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
plázákba elég bunkók. de vidéki boltokba kedvesebbek sokkal. pl.: a közeli városban van egy nike bolt, és ott tök kedvesek
2010. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Árkádba az Office Shoes-ba tiszta paraszt az összes eladó,mindenre húzzák a szájukat.

Aréna Plázába ugyanebbe az üzletbe,nagyon kedvesek.

2010. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Kíváncsi vagyok, aki felvette őket tudja-e. Sok annyira ellenszenves, még felháborodik, ha bemégy, vagy kérdezel valamit, meg nem köszön, se mikor bemégy, se mikor kimégy. Rendesen elmegy a kedvem a vásárlástól. A kedvencem az, amelyik viszonylag drága boltban dolgozik, és úgy húzza rám a száját, mintha azt mondaná, hogy te meg mi a rákot akarsz, úgy sem tudod megfizetni, olyan is volt, amelyik sipítva mondta, hogy igen, hát ez ennyibe és ennyibe kerül ám, és közben lesajnálóan nézett. Mindezt az eladó fizetésével. Hát legszívesebben leütném. Minek néz csövesnek? Télen annyira kiakadtam egy ilyen táskás nőn, hogy majdnem mondtam neki, a nyakmban, ami fityeg az ér annyit, mint az összes áruja, úgyhogy lehetne kedvesebb is, mert meg tudom venni, ha akarom.

Persze, ha kirittyented magad, akkor körbe vagy ugrálva. De ha átlagosnak nézel ki, akkor akkorát szarnak a fejedre, mint egy ház.

2010. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tapasztaltam,nemcsak ott
2010. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
meg hát nem csak a Converse üzletekbe .. ott van még egy csomó más 'márkás' üzlet is , ha bemész oda nem márkás ruhával,vagy csak nézelődsz elég lenézőek tudnak lenni ..:\
2010. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Győrben a Baross út végén teljesen normális eladók vannak!
2010. márc. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem járok Converse üzletekbe, szóval erről nem tudok véleményt mondani. Amúgy ha kicsit jobban körülnézel, láthatod, hogy alig van segítőkész eladó. Volt, hogy bementem egy boltba, köszöntem, a csaj meg csak beszélgetett tovább, nemhogy köszönt volna. De már olyan is előfordult, hogy amíg bentvoltam, folyton csak telefonált egy eladó. De azért vannak olyan eladók is, akik segítőkészek, ahogy belépek a boltba, odajönnek, és megkérdik, hogy segíthetnek e.:)
2010. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a főnök megmondja nekik, hogy csak pakolhattok, hajtogathattok, és ha van időtök akkor segíthettek, van ahol tilos segíteni az eladóknak. Régen én is plázában dolgoztam egy közép árkategóriás női ruha üzletben, és mindig jöttek a vevők, hogy milyen jó fejek vagyunk meg segítőkészek, kedvesek és jó ide bejárni stb. Ez addig tartott ameddig a boltvezetőnk el nem ment és jött helyette egy másik, aki még nekünk sem köszönt nem hogy a vevőnek, és magasról tett alapból azokra akik bejöttek, illetve még minket nézett sanda tekintettel, hogy segítünk ruhát adni meg beszélgetünk a vevőkkel. A vége persze az lett hogy elmentek a törzsvásárlóink minket meg egyesével lapátra tett (én meg is mondtam neki, hogy nem foglalkozik a vevőkkel, de válaszra sem méltatott) Tehát a főnök a ludas a dologban, mivel ő dönti el hogyan viselkedjenek az eladók és kiket vesz fel.
2010. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!