Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit hordtok magassarkút?...

Mennyit hordtok magassarkút? Tapasztaltatok elváltozást a lábaitokon?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mostanában elég ritkán, de régen napi szinten hordtam 7-10 centis magassarkúkat. Suliba is mindig abban mentem. Hát..A lábamnak biztos nem tett jót. Kicsit eldeformálódtak az ujjaim és a "bütyköm" is eléggé feltűnő. Szóval vigyázni kell vele, csak mértékkel hordd.
2011. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 7 éve magassarkúban járok mindenhova (21 éves vagyok) és nem deformálódott el a lábam. Semmi nyoma nincs a magassarkúnak. Emiatt gondolom azt, hogy a lábszerkezet megváltozása nem csak a magassarkúban eltöltött idő függvénye, hanem számít az is, hogy kinek milyen a lába, mennyire viseli jól a magassarkú cipőket.
2011. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!