Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyiket választanátok...

Fiúk! Melyiket választanátok kinézetre?

Figyelt kérdés

Na szóval "A" variáns:

Válig érő sötét barna kicsit emós haj,sötétbarna szem,fogszabályozós,vékonyabb száj,hosszúkásabb arc forma,kicsit sötétebb bőr,magas,vékony(sokan mondják miért nem eszik,hogy ne legyen ilyen nagyon vékony)egyenlőre lapos mellkas.


Vagy "B" variáns:

Derékig érő normális fufru nélküli világos barna haj,ég kék szem,szemüveges,teltebb ajkak,kerekebb arc forma,szinte hófehér bőr,magas,kicsit husibb van rajta pár kiló felesleg(kb.lapos has,szélesebb csípő,husibb comb és kerek popsi)és egyenlőre 75/b-s mell(1 évvel fiatalabb az "A"-nál)


Na szóval a leírtak szerint melyiken akadna meg elsőre a szemetek fiúk?Direkt nem írtam viselkedést!Mivel tudom,hogy az sokat számít de én csak arra vagyok kiváncsi,hogy így a leírtak szerint melyiket gondoljátok szebbnek?

Képet nem csatolok egyikről sem!!!!



2016. jan. 13. 20:12
 1/6 A kérdező kommentje:
A magast azt úgy kell érteni,hogy a kortársaihoz képest szóval végülis még nőhet az "A" és a "B" is
2016. jan. 13. 20:33
 2/6 opened paradise ***** válasza:
Az elsőn megakadna a szemem a fogszabályzó és a frufru miatt,de a fehér bő szimpibb. Így nehéz...
2016. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

pffff őszintén???

Fogalmam sincs. Max képpel lehetne tényleg. Így nem döntenék egyik mellett sem. Írás alapján eldönteni nagyon nehéz. Nem kell konkrétan róluk/rólatok képet keresni, max elég egy hozzájuk/hozzátok hasonlót. Akár külön-külön is. (pl. neki ilyen szája van: link; neki is az arcformája: link; neki ilyen az alakja: link;; vagy valami hasonlót)

Kortól eltekintve:

Jobban tetszik a hosszabb haj, illetve a világosabb szín, jelen esetben: (2.) a derékig érő világosbarna


Szemnél szintúgy a világosabb színek: itt ég kék


Fogszabályzó az igazából átmeneti... nem nagyon venném bele, de még van, akinek mondhatni egész jól áll, még abban is gyönyörű :)


Szemüveg szintúgy - bár átmeneti nem igazán szokott lenni


Szájnál nehezebb a kérdés, mert a vékony is lehet szép vagy csúnya, de a telt is lehet szép vagy csúnya. Valahol a kettő között. Ne túl vékony, de inkább a vékonyabbhoz talán kicsit közelebb


Hosszúkásabb arc jobban bejön


Hófehér bőr és vékonyság elég nagy prioritást élvez nálam, magasságban pedig ne legyen tőlem nagyobb. Bár utóbbival nem igazán szokott gond lenni.


Talán úgy mondanám, hogy alakra inkább az első, de többi tulajdonságban második.

2016. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem jön be az emós haj, se a sötét bőr, se ha túl vékony a lány.

Szóval inkább a másik. Mondjuk nem értem, hogyan lehet valakin felesleg akinek laposa a hasa és 75-ös a háta szélessége. A leírás alapján átlagos testalkata van inkább. Kivéve persze ha 150 cm környékén van. De akkor meg ő sem jönne be.

2016. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Majd jeresek hasonló képeket akk.

Am mindjettőjük kb 165cm az"A"picikét magasabb

2016. jan. 14. 00:00
 6/6 anonim válasza:
En lany vagyok de gondolom ,hogy biztos te vagy a *B* pf xD
2017. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!