Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, segitetek tampon ügyben?

Lányok, segitetek tampon ügyben?

Figyelt kérdés

Eddig betétet használtam, de sokszor elég kényelmetlen, és gondoltam kipróbálom a tampont.

Viszont azt hittem, hogy azért vannak különböző méretek, hogy aki szűz, és szűk a hüvelye, az is találjon magának megfelelő méretet, és az is, akinek tágabb a hüvelye.

De új információk birtokába kerültem, miszerint azért vannak különböző méretek, mert a különböző erősségű menzeszhez különböző nagyságú tampon kell (pl. a gyengébbhez kell a mini, stb.).

Ha szűz vagyok, de elég erős szokott lenni, milyen nagyságút vegyek?

És hogy lehet rosszul felhelyezni? Az oké, hogy kényelmetlen, de mitől rossz egy felhelyezési mód?


2016. jan. 15. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűz vagy minit használj. A nagyobb lehet hogy enm is férnw be. 4-5 óránként cseréld. Attól kényelmetlen hogy nincs elég mélyen.
2016. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Kipróbálhatod a normált is, én is azt használtam anno amikor még szűz voltam és nem volt belőle gondom. Az elején meg a végén pedig, amikor kevésbé van, akkor használd a minit. Felhelyezni nem tudod rosszul, mert azonnal megérzed ha nincs elég mélyen bent. Addig told fel amíg bírod. Utána ha nem érzed hogy bent van, akkor van fent jól. Kezdetben azt javaslom, hogy használj mellette betétet, amíg rá nem jössz, hogy mennyi ideig, hány óráig bírja a tampon, nehogy baleseted legyen. Nekem pl a legnagyobb is csak 3 óráig bírja amikor nagyon erős. Érezni, ha megtelik és elkezd folyni... na ha később rájössz, hogy mennyi időközönként kell cserélned, akkor ezt el tudod kerülni :) Jó mert tamponnal olyan, mintha nem is menstruálnál (ég és föld a kényelmetlen betéthez képest).
2016. jan. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!