Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! (esetleg lányok) mik...

Fiúk! (esetleg lányok) mik azok a dolgok, amiket nagyon szerettek eg lányon? Elterveztem, h átalakítom az életem és próbálok jobb csaj lenni, ugyanis sztem szép arcom lenne, csak elég duci vagyok.75kg a kb 168centimhez.

Figyelt kérdés
szóval ilyeneket h hosszú haj, magassarkú... xD bocsi hülye kérdés, de ha van 2perced 1-2dolgot írhatnál.:)
2010. márc. 27. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Tök mindegy mit veszel fel, a 168 centihez a 75 kg nagyon sok. Gondolom 14 év körüli vagy.

Először fogyj le.

2010. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jajj persze azt kihagytam. xD igen fogyózok mostanában próbálok nagyon ráfeküdni a témáa, már ígyis 5kg-t fogytam.. szal..:D remélem még sikerül
2010. márc. 27. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
nekem a hosszú haj tetszik egy lányhoz az illik, de nemszeretem a festettet. utálom ha valaki túlsminkeli magát. magassarkút csak akkor ha járniis tudsz benne nincs roszabb a birodalmi lépegetőnek beillő csajokkal. ha tul rövid a szoknyád túl kivágott a blúzod ez se jó. vagyis arra jó hogy meg akarjam sexelni de arra nem hogy járjak vele. ne legyen sipitozós a hangja és vegyen levegőt miközben beszél.
2010. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) kösszi
2010. márc. 27. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Jaaaj!!!! egy lány nem csak akkor szép ha gebe!!!!

Egy lány lehet ugy is szép hogy ha ducibb, csak tudjon ehhez öltzködni :)

Nyugiii már elég ha leadsz 68ig és már az is elég lesz:D


Ám 1 lány akkor szép ha vidám és van önbizalma :)

és persze nem ribancos :D:D


20f

2010. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2010. márc. 30. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Találd meg a saját stílusod! Ne mások mondják meg, hogy hogyan öltözzél, és ne a divat! Ezt saját tapasztalatból írom. Amióta megtaláltam a stílusom sokkal szebbnek érzem magam, mert jól érzem magam a ruháimban, így igazán "én" lehetek (elegáns gothic ruhákban járok nagyrészt) Csak egy dolog fontos: akármiket is szeretnél hordani, találd meg az alakodhoz megfelelő darabokat. Hidd el, attól, hogy mondjuk nem csőgatyába és köldökig dekoltált pólóban jársz, ugyanúgy (sőt talán jobban:D) fogsz tetszeni a fiúknak, mert ők (a divatb*zikat kivéve, de ők le vannak tojva:D) nem a ruhát nézik, hanem az összhatást, hogy mennyire áll jól, és ami a legfontosabb: a kisugárzást. Hiába vagy egy szexinek, és trendinek mondott cuccban, ha "nem érzed magadénak", ez meg fog látszódni rajtad, a kisugárzásodon, és nem fogsz a pasiknak bejönni, mert nem érzik azt a bizonyos plusz dolgot, ami az adhat meg, hogy jól érzed magad, meg vagy elégedve a külsőddel.

19/L

2010. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!