Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tiszta feher nem szep?

A tiszta feher nem szep?

Figyelt kérdés

Szoval az iden festjuk a szobamat, es arra gondoltam, hogy a padlo feher lenne(vagy a legvilagosabb szurke), a falak feherek, az agy feher, a butor feher, a szonyeg feher. Nagyon egyhangu lenne?

Egy par lila viragos kaspot mar beszereztem, illetve par lilas arnyalatu fali dekort.

23L


2016. jan. 21. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nagyon tetszenek a fehér szobák. Főleg ha ilyen vintage hatású. :D

Éppen akartam írni hogy valamilyen fali díszt szerezz be, akár fess akár matricát tegyél fel de látom az már lesz.:)

Ha neked nagyon egyhangú lenne, akkor színes díszekkel bármit díszíthetsz, millió ötletet találhatsz neten. A padló tiszta fehér legyen, de a szőnyeg ne. Inkább valami nude színt válassz, vagy pont lilát (világosat).

Szerezz be lila díszpárnákat, ágytakarót stb.:)


[link]

[link]

[link]

[link]


Egyébként is neked kell hogy tetszen, ha te jól érzed ott magad akkor teljesen mindegy hogy ki szerint milyen.

Nekem pl sötétpiros a szobám fala, imádom a piros színt, sokan mondják hogy k.rvás szín de ha nem vagyok az, ha én imádok a szobámban lenni akkor mit érdekel mások véleménye?:)

2016. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fehér az olyan kórház hangulatú. Persze a lila dolgok feldobják valamennyire. De szerintem a padló sötétebb legyen. Akár lila az is. Jobban néz úgy ki.
2016. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én ki nem állhatom a fehér dolgokat, szóval nem szép

nekem sötétzöld

2016. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a fehéret, de ha valamit nem teszel hangsúlyossá, akkor nagyon egyhangú lesz. Az egyik falat festhetnéd más színűre vagy esetleg lilás árnyalatú vagy mintájú tapétát tehetnél fel rá. Vagy ágyból választhatnál más színűt vagy valamelyik másik bútorból. Különben tényleg nagyon "steril" hatása lesz.
2016. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!