Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én nézek ki teljesen...

Csak én nézek ki teljesen rondán amikor két tükör segítségével megnézem az arcom oldalról?

Figyelt kérdés

tudjátok amikor az egyik tükörrel a kezetekben hátat fordítotok a másiknak, majd a kezetekben lévőbe néztek és úgy fordultok, hogy az arcotok oldalát lássátok. de ez történhet mondjuk egy olyan próbafülkében is ahol pont így rendezik a tükröket.


leírhatatlanul rondának érzem magam, olyan mintha eddig egy másik embernek éreztem volna magam, most őszintén teljesen elment az önbizalmam, magamra se ismerek.


lehetséges hogy esetleg a két tükörnek ilyen hatása lesz, hogy torzítják egymás képét, vagy csak szimplán ronda vagyok?


2016. jan. 21. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megvizsgálod a tükröt, akkor láthatod hogy torzít-e. Ha nem, akkor így jártál. Egyébként manapság, az okostelefonok korában készíthetsz/készíttethetsz magadról képeket minden irányból + videót, akkor talán kicsit más szögből is látod magad oldalról.
2016. jan. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még sosem láttad magad oldalról:D En is nagyon furcsallottam először...de megszokod,csak hat az ember nem gyakran latja magát oldalról.
2016. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Na, mindenkinek vannak előnytelen oldalai. Nekem se nagyon tetszik az arcom profilból pl, de ettől még nem vagyok ronda :D
2016. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pont jobban tetszek magamnak ilyen félprofilból. A szüleimnél olyan jól vannak a tükrök elrendezve a fürdőben, kb egyszerre 5 szögből láthatom az arcom, és minden szögből jobban nézek ki mint simán elölről.
2016. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nem is fura.. hanem inkább teljesen ocsmány oldalról :/ nem mondom hogy a szembe profilom annyira szép lenne.. na de az oldal... o.o :(
2016. jan. 23. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak te! :D
2016. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dettó :) Múltkor is voltam egy ilyen próbafülkében, el is ment az önbizalmam :D
2016. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!