Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem el a modellkedést?

Hogy kezdjem el a modellkedést?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Iskolában tanuld meg az alapokat. Készíts portfoliót. Menj szépséversenyekre.
2010. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress modellügykökségeket és küldj nekik fotót magadról (eleinte az sem baj, ha nem profi fotó, ha az nincs, de ne ilyen emós szar legyen, hanem legyen egy olyan, ahol az egész alakod látszik, lehetőleg normális fényben, és legyen legalább 1 normális protréfotó is, ami nem ilyen trendi titifotó, de nem is igazolványkép. Ne legyél csicsásan felöltözve és ne legyen rajtad sok smink (vagy egyáltalán ne legyen smink). Ha válogatásra mész, akkor se legyél nagyon kisminkelve, max szempillaspirál.

A fotón is előnyös, ha magassarkúban vagy lefényképezve, és válogatásra is mehetsz abban, mert jót tesz a tartásodnak, járásodnak (de nem a 10 centis!!!)

Azt nézik, hogy mennyire jól sminkelhető az arcod, milyen az alakod, a tartásod a járásod.

Esetleg küldj magadról képet vagy linket (priviben) és lehet, hogy lesz olyan, amikor megkereslek, ha modellre van szükség...

2010. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szija!

Hát...Én is modellkedem és én ugy kezdtem hogy beiratkoztam egy modellsuliba és nemsokára készen lesz a portfólióm is amit ott csináltak. Amugy te hány éves vagy?

L/12

2010. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

És hol lax?(Ha itt nem akarod akkor priviben is jó)

Csak azért mert pl. pesten is sok van, miskolcon is..

2010. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is sok pénzzel, mert a modellsuli egy vagyon. Vannak olyan cégek, amik castingokat tartanak azoknál érdemes érdeklődni.
2010. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

16 vagyok, szegedi.

Valahol mintha olyasmit hallottam, hogy a modell sulinak semmi értelme...:/ Ezt egy modellügynökség egyik vezetője vagy micsoda mondta. x)

2010. márc. 28. 15:52
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy minek hívod, de akkor is fizetni kell valami képzésért. Hiába vagy nagyon szép, elmész megnéznek azt mondják látnak benned fantáziát és erre meg erre a tanfolyamra menj el nem kevés pénzért + csináltass portfóliót.

Ezért is nem vágtam bele, mert az anyagi részen megbukott a dolog. :(

2010. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát végülis tényleg semmi értelme...csak megtanulsz modellkedni meg mész divatbemutatókra, fellépésekre.
2010. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
szerintem nagyon is megéri....mert ha ügyes vagy és eljársz castingokra akkor a többszörösét is megkeresheted a modelltanfolyam díján.és ha ügynökséghez akarsz kerülni akik munkát ajánlanak akkor muszáj modelltanfolyamra járnod,mert pl. ott tanulod meg a járást,ami egy divatbemutatóra kell...........sok sikert ha belevágsz,nekem bejött
2010. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az összes modelliskola és tanfolyam egy vicc!!! El kell küldeni egy jónevű ügynökségnek pár tök natúr képet és ők megmondják, hogy mi a szitu. Na ezután azt is megmondják, hogy hol "tanuld" ezt az egészet.
2010. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!