Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem a változást?

Hogyan kezdjem a változást?

Figyelt kérdés

Nos, vannak olyan periódusaim, amikor megunom a kinézetem, a ruháim, stb... egyszóval változni szeretnék, csupán nem tudom, hogy kezdjek hozzá.. vásárlás, fodrász oké, de a többi ? Egyébként a barátomnak el kell mennie egy hónapra,így nem fogunk tudni találkozni- Őt is szeretném meglepni :)

Kérlek, segítsetek! 16/L


2011. júl. 2. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mi mást szeretnél még?
2011. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
stílus? :)
2011. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

esetleg kipróbálhatnál ujabb fajta sminkeket, nem erős sminkre gondolok, csak ha mondjuk eddig nem húztad ki a szemed kipróbálhatnád, vagy ha igen akkor csak másképpen,szempillaspirál ilyesmi..

legyél változatos a frizuráddal is, játsz a hajaddal:D ugy értem hogy egyik nap pl kösd fel és rakj valami kis masnit vagy valamit a hajadba, másik nap fond be vagy göndöritsd be, rakd fel egy kis laza kontyba, kis virágot is tehetnél bele, vagy csak simán egyenesítsd ki tupírozd fel, akármi:D


mondjuk szerintem a ruhához kéne hangolni a frizurádat és a sminkedet:)


(lehet kicsit hosszú lett és sok az ismétlés vagy értelmetlen, bocsi..xD)

2011. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ;)
2011. júl. 2. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nekem ilyen gondom lenne ezt csinálnám:

Elősször is,vennék pár új ruhát,átrendezném a szekrényem,selejteznék.

Aztán kiegészítőket is vennék újakat,keresgélnék otthon hátha találko valamit még ami felhasználható,és készítenék nekik(vagy vennék),egy ékszertartót.

Mindenképpek új fazonú frizurát vágatnák,és melíroztatnák(nem fontos szőke),vagy festetnék.

Kozmetikushoz is látogatnék,szemöldökszedés,festés,esetleg ha problémás bőröm van akkor arckezelés.

Sminkelni szempillaspirált,és szájfényt mindig használnálnák.Ez mellett persze hangulatfüggő hogy mit még.Körmömre figyelnék,otthon megoldanám a manikűrözést(francia,vagy színes),ha béna a kezem hozzá megkérném vmelyik barátnőm pl.

Szerintem nagy változást azzal érhetsz el ha festetsz,és feltűnően új frizut vágatsz,és elkezdesz sminkelni,picit erősebben...nem qvásan se erősebben.

Sok sikert!

2011. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!