Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, hogy ilyen szőrös...

Normális, hogy ilyen szőrös vagyok lány létemre?

Figyelt kérdés
A lábamon hosszú fekete szőrök vannak,sűrű is, mindig epilálnom kell hetente kétszer legalább,a combomat, az egész lábamat, a kezemet is kell, meg van bajszom is, igaz nem vészes, de mindig kitépem. Fehér vagyok és sötét a szőröm, úgy szégyellem. Anyán meg soha nem volt szinte,még borotválkoznia sem kell. Normális, hogy ennyire szőrös vagyok?Az epilálás sajnos nem teljesen jó, mert nem tépi ki az összes szőrt, mert már befelé nő, a borotválás meg nem tartós és be is gyullad a bőröm tőle. Olyan zavaró, hogy ilyen vagyok. :(
2010. márc. 28. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
hát sajnos ezzel nem igazán tudsz mit kezdeni, epilálás, gyantázás, boroztva, szőrtelenítő hab... max ezek vannak meg persze ami sztem neked kéne a végleges szőrtelenítés. Mondjuk elég drága, de ha tényleg zavar a szőrzet akk elkezdhetsz rá gyűjtögetni.
2010. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Érdemes lenne elnézni egy hormonvizsgálatra (pl. beszélj nőgyógyásszal, bőrgyógyásszal), mert lehet, hogy túl kevés női hormont termel a tested (vagy több férfihormon van benned), és lehet, hogy tablettával megoldható.

Ha meg nem, akkor szép mediterrán típus leszel :)

2010. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát igen, sajnos marad az epilálás, a végleges szőrtelenítésről még nem álmodhatok, mert túl drága. Lehet, hogy a bőrgyógyásztól kérek vérvizsgálatra beutalót.
2010. márc. 28. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ugyan ez van...anyának meg sehol sincs ez igy nem faiir. : DDD
2010. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dettó...sorstárs:-)
2010. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok... Csak a hasam-hátam is elég szőrös még pluszba...

Egyébként sok lány ilyen szőrös, csak akkor szívás, ha ilyen sötét szőrnél van ez... Pl. egy szöszi barátnőm is elég szőrös rajta mégsem feltűnő, alig látni.

sajnos nekünk több időt kell fordítani a külsőnkre, hogy elfogadhatóan nézzünk ki.. hát ez van.

2010. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!