Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar ha a...

Fiúk titeket zavar ha a lánynak van egy kis hasa?

Figyelt kérdés

Alapból szerintem egész jó alakom van, vékony vagyok, de azért formás. Viszont a hasam nagyon nem lapos. Nem olyan hatalmas de azért van, akármit is csinálok :/

Ez zavaró lehet?



2016. jan. 25. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2016. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Kép nélkül nehéz megmondani de ha ugy értelmezzük ahogy a lányok/szülők többsége értelmezi a kis hasat akkor sajnos igen, nem azon kell problémázni hogy baj e, Menj sportolni és nem lesz min problémázni, Naponta egy 2km futás és mellette még valami edzés csodákra képes
2016. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ès melyik fiúnak nincsen szépséghibája? Ha egy férfimodellnek vagy valami focistának vagy hasonló adónisznak nem tetszik akkor oké jogos, de ha egy átlag , vagy az alatti példánynak nem tetszik akkir tojd le magasról.
2016. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak mondanám, hogy a sport nem segít. Ezért írtam, hogy hiába csinálok bármit.

Futni és biciklizni is rendszeresen szoktam illetve kondiba is járok, hasizomra is gyúrok, de semmi eredménye.

2016. jan. 25. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Elmondom mi a kulcsa... Normlis trend sok zöldséggel(kevésbé rakódik le zsír formájában, napi 2 km futás 7km szobabicikli 5x 20 fevőtámasz, 5 x 30 felülés ha ezt betartod és emberből vagy akkor nem lesz hasad.
2016. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*normális étrend
2016. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te izmot gyúrsz a háj alá. A háj eltüntetése nem így működik. Egyébként meg a kis has nem zavaró. Persze ez általában azt szokta jelenteni, hogy ültében legalább 3 hurka lóg kifele.
2016. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem másoknak kell megfelelned, hanem magadnak. Ha neked jó így "kis hassal" akkor semmi gond. Nekem is volt, de mióta normálisan eszek, iszok azóta lapos. Nem kellett hozzá se sport, se semmi.
2016. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nálam ez kifejezetten előny ;)
2016. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

IMÁDOM amikor van a lánynak egy kis pocija !!!

Az előző barátnőmnek is volt és egész nap legszívesebben azt simogattam volna, annyira jó érzés ! :)

2016. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!