Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most lett először kilyukasztva...

Most lett először kilyukasztva a fülem. Mindkettőben 1-1 csomó van, és fájnak is. Orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon akarta,hogy ki legyen lyukasztva a fülem (18 éves vagyok) én ellene voltam nagyon, mert nem éreztem szükségét,továbbá nem hiszem,hogy valaha is fogok hordani fülbevalót,mert a hajamtól sose látszik a fülem,de mivel a szalagavatómra kaptam egy szép szettet, gondoltam legyen,majd max hagyom beforrni. Amióta kilyukasztottuk,csak a bajom van vele. Zavar,hogy ott van az a csomó,amikor megfogom a fülemet. Anyukámnak is van,neki nem fáj,de sokkal kisebb is. Azt mondták,hogy kenegessem Tetránnal, nem kell forgatnom, egy hónap után kivehetem, és amúgy valamilyen kis ezüst fülbevaló lett beletéve. Néha azért megforgattam, mert furcsa érzés volt,hogy van ott valami, meg fájt is. A jobb fülemben a szúrás helye pedig piros (véres?). A szalagavatómra felvett fülbevalók pedig kényelmetlenek voltak,húzták a fülemet,pedig kis súlyúak voltak, nem volt lógós sem, így nem értem. Anyukám szerint nincs itt semmi baj,kenegessem csak Tetránnal,de semmi változást nem érzek.

#füllyukasztás-csomó-fáj
2016. jan. 25. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nem akarsz fülbevalót, se lyukat a füledbe, szóval vedd ki és hagyd begyógyulni. Jobban jársz, orvos sem kell. Lehet nem is bírja a füled azért csomós.
2016. jan. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vedd ki mielőtt gennyes is lesz vagy betokosodik!!!!!!
2016. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most így tettem,egyelőre nem lett se jobb, se rosszabb ettől :(
2016. jan. 26. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!