Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Füllyukasztás után göb/csomó...

Füllyukasztás után göb/csomó van hátul. Nem fáj, meg semmi de gennyes. Teendő? Többi lent.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a meglévő babakori lyuk mellé a bal fülemet kilövettem fülcimpában. Orvosi fém van benne amivel lőve volt. Másfél hónapja volt. Begyógyult.. nem fáj.. de hátul csomó van benne. Véres-gennyes néha. Az orvosi fülcsi ugye erős.. nehéz ki be tenni.. de így meg nem fèrek hátul hozzá és ugye a napi kosz stb meg a vér és stb oda szárad.. Nem tudom mit tegyek. Vagy pár napig nem lesz benne semmi hogy gyógyuljon de félek hogy beforrna...

Az orvosi fém helyett arra gondoltam hogy elkerüljem a beforrást hogy bizsut vagy ezüst fülcsit tennék be napközben estére meg semmit.. hátha így jó lenne és este alkohollal 70%-al tisztítanàm... Tanácsok esetleg jobb ötletek? És a genny csomócska eltűnik idővel? Nem szeretnék göböt a fülembe.


Sok lett..gyakori eset gondolom de nem vagyok járatod a témaban.



#genny #füllyukasztás #csomó #orvosi fülbevaló
2015. szept. 21. 23:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!