Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok Ti hogy kezelitek ha...

Lányok Ti hogy kezelitek ha szüleitek más divat szerint élnek és nem fogadják el a ti ízléseteket?

Figyelt kérdés

Pl.öltözködèsbe beleszólnak, piercing, milyen zenèt hallgatsz stb.

Van olyan ismerősöm akinek az intim szőrtelenítèst tiltották meg.



2016. jan. 26. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Lányok divatja még elmegy, de a fiúké okádék.
2016. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Piercing miatt volt egy kis mosolyszünet, de már rendeződtek a dolgok. Règebben kemènyebb zenèket hallgattam akkor az volt, hogy lehetnèk csajosabb stb. Ma az a baj, hogy túl sokat vagyok a fürdőben, túl sokat költök kozmetikumokra...
2016. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Casatlakozom a legtöbb mai fiú B""ZI
2016. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nalunk nincs ezekbol gond.
2016. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
A szőrtelenítès miatt voltak durva pillanatok, otthon azt kaptam ha nincs pasim akkor minek? Az iskolában meg kibeszèltek, igènytelennek neveztek.
2016. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is a szőrtelenítéssel volt gond,előttem szóló dettó!
2016. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók annyit írjatok kèrlek, hogy szülők )esetleg apa vagy anya) vagy gyermekek vagytok
2016. jan. 26. 16:39
 8/16 A kérdező kommentje:
6#-os Lány vagy?
2016. jan. 26. 16:44
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a szüleimet, értelmes dolgokban hallgatok is rájuk. De hogy milyenre festem a hajam, milyen zenét hallgatok, hogy szőrtelenítek ahhoz senkinek semmi köze nincs. Még nekik sem. Szóval azt mindig úgy csináltam ahogy épp nekem tetszik, nem kértem engedélyt, se véleményt ilyesmikhez.

Amúgy hogy lehet megtiltani egy intim szőrtelenítést? Szülők nem is látják hogy ott épp milyen... szőrteleníteni sem nem mások előtt szokott az ember.

2016. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Pl. Ha valakinek nincs saját jövedelme ès egy kozmetikusra vagy egy bármi hasonlóra kèrni kell
2016. jan. 26. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!