Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pattanásos bőr miatt megyek...

Pattanásos bőr miatt megyek bőrgyógyászhoz, mire számítsak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Felfognak irni egy krémet.
2016. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztk-s rád se néz, csak írja fel a sablon géleket, krémeket. Általában semmi értelme.

Magán doki megvizsgál, megnézi mennyire súlyos a helyzet, ha kell elküld egyéb vizsgálatokra, ír fel valamit amit jónak gondol. Megkérdezheti miket eszel, iszol, megmondja min kell változtatni, stb.

2016. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb fél éve voltam sztk-s orvosnál, az tényleg rám se nézett, felírt két krémet, aztán szevasz. Most majd magándokihoz megyek.
2016. jan. 28. 14:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Az is ugyan azt fogja csinálni. Max. rád néz , úgy ír fel egy krémet.
2016. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg normális orvoshoz kéne menni és nem lenne ez.

Én voltam magánrendelésen, felírt egy gyógyszert, aminek a hatása már 1 hónap után látszott, majd fél év után eltűnt a pattanások 90%-a. Ez volt 4 éve, kb. másfél évig szedtem. Azóta havonta jön 1, ami max 1 héten belül eltűnik.

2016. jan. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy szűrjem ki, hogy normális-e az orvos, vagy nem? Csak akkor tudom meg, ha elmegyek hozzá. Remélem akihez megyek, ő normális lesz.
2016. jan. 31. 09:38
 7/9 anonim válasza:
sajnos csak szemelyi javaslattal, maskulonben csak az idoded veszited
2016. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beírod a google-be, hogy a környékeden milyen magán bőrgyógyászok vannak, és keresel róluk leírást, véleményt. Amelyikről a legjobbat elolvasod ahhoz elmész. Nekem 12-13 éves korom óta problémás bőröm. Jelenleg 29 éves vagyok. Mindent kiprobáltam, de semmi tartós hatás. Ennyi év "szenvedés" után végre rávettem magamat, hogy elmenjek orvoshoz, de ha már orvos, akkor csak is magánorvos. Én nagyon jól jártam. Végig hallgatott, megnézte az arcomat. Aztán felírt egy gyógyszert, amit 3 hete szedek és minden szépen lassan rendben jön. Tehát érdemes jó orvost és magán orvost választani. Mert amúgy csak az időd vesztegeted és főleg a pénzt. Mert ugye az ember hajlamos mminden sz@rt megvenni, mire rááldoz kicsivel több pénzt a jobbért. Én 16-17 évet szenvedtem,
2016. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Remélem, sikerrel jársz! Nálam bevált a bőrgyógyász által javasolt Akneroxid 10% krém, amit étrendről mondott: nem (fűszerek, kávé, csoki). Szendi Gábor paleós könyveiben IGF-1-ről+ Propryonobacterium acnesről írt tanulmányokra hivatkozott, (röviden: az IGF-1 sejt-túlszaporodást okoz, amiből a baktériumok táplálkoznak->szaporodnak=pattanás).IGF-t tartalmaznak a tejtermékek. Elkezdtem írni, mit ettem-ittam. Eredmény= pattanást okoz MINDIG:a tej, tejszín, tejföl, NÉHA:joghurt, SOHA:sajt, túró. Gyógyulj meg!
2016. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!