Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim gyantázás otthon, nagy...

Intim gyantázás otthon, nagy felületet kell egyszerre vagy apránként kisebb felületet?

Figyelt kérdés

Tehát,ha a szeméremdombot szeretném legyantázni, akkor kenjek az egész felületre gyantát, vagy inkább osszam be részekre?

Melyik gyanta a legjobb?

A lábszőröm nekem nem erős, könnyedén letudom gyantázni.

Viszont az ha intim gyantázásról van szó,kudarcot vallok.Mindig az lesz a vége,hogy hagyom a p.icsába az egészet és leborotválom.

De egyszer rá akarom szánni magam.

Mostanában patronos gyantát veszek a rossmannból, de nem hiszem,hogy megfelelő lenne oda is. Sose siskerül teljesen csupaszra leszedni,max foltokban sikerül kitépkedni.

Az epillátortól pedig sokkal jobban tartok. Ajándékba kaptam, de már a hangjától megijedek:D

Inkább a gyantát választanám,ha nem lennék béna.

Valaki adna tanácsot?



2016. jan. 28. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
én is nemrég gyantáztam le a szeméremdombomat. Én apránként haladtam. Vettem ilyen nagyobb, lábra való gyanta csíkokat amit 4felé vágtam és úgy sokkal egyszerűbb volt. Simán leszedtem és 2 és fél hete még mindig sima ! :D Van akár ilyen bajusz leszedő gyantacsíkok, azokkal próbálkozz előbb szerintem.
2016. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizd magad intimkozmetikusra eloszor, es akkor latni fogod, hogyan kell csinalni. Nekem az Intimitiben csinaltak meg profi modon 15 ev borotvalas utan.
2016. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább kisebb területekkel haladj. Amúgy pár éve én is kísérleteztem otthoni gyantázással. Elment vele egy csomó idő (1-1,5 óra az előkészületekkel együtt) és eléggé fájt is, aztán elmentem egy kozmetikushoz és komplett lekapta az egészet alig 20 perc alatt. Tükörsimára! Fele annyira nem fájt, mint amit én odahaza szenvedtem.
2016. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!