Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép fehér festett körmök?

Szép fehér festett körmök?

Figyelt kérdés
Keringőzni fogunk és mindenkinek lesz műkörme rajtam kívül.Egyrészt apukám szerint veszélyes lehet ilyen köröm tesi órán,de inkább azért mert az én körmöm nagyon rossz fajta.Szinte mindig hullámos amint megnő szinte rögön betörik és erre a körömre nem szeretném elvállalni ezt a kockázatot hogy tönkre megy és szenvedjek miatta.Szeretném ha lenne nekem is valami a körmömön, valaki fehér szép festet körmöket tudna linkelni.

2016. jan. 28. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
gél lakk nem jó?
2016. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva még nem próbáltam.Hallottam lámpa nélküli géllakról.Nyíregyházán hol lehet ilyet kapni?
2016. jan. 28. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs :D de egy jó körmös nagyon szépen meg tudja csinálni, és nem károsítja a körmöket. igazábol olyan mint egy sima körömlakk csak sokkal tartósabb
2016. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A zselé körmök sem rosszak és ha nem hatalmas karmokat csináltatsz akkor pont annyira veszélyesek, mint a természetes körmeid.


De a természetes körmeidre is lehet géllakot felvinni, tartós és szép. (A gélhatású lakkok sima körömlakkok amik kicsit fényesebbek. Gél lakkot körmös tud csinálni)


Egy rövid francia manikűr, esetleg pár kővel díszítve elegáns választás.


Ha a virágos mintát mellőzzük akkor ez egy teljesen jól viselhető körömhossz:

[link]

2016. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!