Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a legvonzóbb női...

Milyen a legvonzóbb női testalkat szerintetek? (Nekem híznom kéne? )

Figyelt kérdés

Sokat hallani, h a pasik ezt szeretik, a pasik azt szeretik, stb, hát most megkérdezem: Tetszik egyáltalán vkinek az a nagyon vékony alkat, amikor semmi felesleg nincs a lányon, kismellű, darázsderekú, finom, vékony.. ? Vagy igaz az, amiről már olyan sokat hallani, h valójában a testesebb nők a vonzóbbak a többségnek, akiken lehet mit fogni (Nem a túlsúlyosakról beszélek, csak a nagyobb mellű, vastagabb lábú, kisebb pocakú, husisabb lányokról beszélek).

Küldenétek képet, h mi az ideál? Az lenne a legjobb :D

Én - mint a kérdésből is kiderült - elég vékony vagyok, és nem érzem jól magam a bőrömben, hízni szeretnék, annak ellenére, h sokan ellenzik ezt a környezetemben (160 cm, 44 kg).

16/L



2016. febr. 5. 22:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
81%

most tényleg úgy fogsz cselekedni, ahogy itt megmondják neked, kislány?

inkább magadnak felelj meg, mint másoknak!

2016. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kinek mi jön be ízlés dolga. Neked csak magadnak kell megfelelni. Ha túl vékonynak érzed magad eddzél gyakrabban, egyél többet.
2016. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem így értettem, ez szimpla kíváncsiság, ahány ember, annyi vélemény, és itt több véleményt össze tudok hasonlítani, mint élőben.
2016. febr. 5. 23:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell folyamatosan ilyen hülyeségeket kérdezni?

Írjál már légyszives egy olyan ételt, amit kivétel nélkül mindenki szeret! Na?

A te testalkatod azért jó, mert a média azt sulykolja,hogy ilyennek kell lenni. Mivel a pasik többsége felszínes, ezért inkább választanak olyat, ami a média elvárásainak megfelel, mint hogy végiggondolják, nekik mi tetszik. A többségüknek amúgy teljesen mindegy. Megdugni a kövéreket is nagyon szívesen megdugják, csak ugye utcára menni ciki vele.

De ha a normális férfiakat vesszük alapul, akkor is nagyok az eltérések. Van, aki a modellalkatot kedveli, mások a nőieset. Az én páromnak az tetszik, amire mások már azt mondanák, kövér, a vékony lányokat etiópoknak hívja. Ízlések és pofonok különbözőek. Nekem pl. jobban tetszik egy maci, mint egy izompacsirta, másnak meg nem.

2016. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

A nagyon nagy mellű, picit teltebb. A kis mellektől és az izmos testalkattól rosszul vagyok. Néhány példa az ideálisra:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 opened paradise ***** válasza:

Én szeretem,de nem várom el.

Mármin,hogy ha valaki nagyon vékony.

2016. febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Először is, 16 évesen még csak kislány vagy, nem nő. Ne aggódj, ki fogsz kerekedni, ennyi idősen még sokan deszkák.


A válasz a kérésedre: Van akinek a vékony testalkat tetszik, van, akinek az átlagos, van, akinek teltebb.


Most ennyi erővel én is kérdezgessem (mert itt gyakorin még egy szupermodellre is azt mondják, hogy "hááát...elmegy"), hogy egy nem elhízott, átlagos, vékony derekú, de viszonylag nagy seggű, és vastag combú lány bejön-e a srácoknak?

Mert nekem meg úgy jön le a hímneműek reakciójából, hogy vagy a vékony, vagy a telt jön be mindenkinek. Az átlagosat valahogy kifelejtik...

2016. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A bögyös. Egy kevés "felesleggel" és nagyon nagy mellekkel.
2016. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Scav ***** válasza:
43%

#5 Fúj :D INkább kis mellű legyen, vékony, mert majd idővel úgyis felszed és akkor is max átlagos lesz :D Nekem tetszik a vékony, "őzike" testalkat.

32F

Fiatalon is tetszett :)

2016. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Előző, ha valakinek az őzike testalkat tetszik, akkor számára labdába se rúghat mellette mondjuk egy ilyen testalkatú nő?


[link]

2016. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!