Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a legvonzóbb női...

Milyen a legvonzóbb női testalkat szerintetek? (Nekem híznom kéne? )

Figyelt kérdés

Sokat hallani, h a pasik ezt szeretik, a pasik azt szeretik, stb, hát most megkérdezem: Tetszik egyáltalán vkinek az a nagyon vékony alkat, amikor semmi felesleg nincs a lányon, kismellű, darázsderekú, finom, vékony.. ? Vagy igaz az, amiről már olyan sokat hallani, h valójában a testesebb nők a vonzóbbak a többségnek, akiken lehet mit fogni (Nem a túlsúlyosakról beszélek, csak a nagyobb mellű, vastagabb lábú, kisebb pocakú, husisabb lányokról beszélek).

Küldenétek képet, h mi az ideál? Az lenne a legjobb :D

Én - mint a kérdésből is kiderült - elég vékony vagyok, és nem érzem jól magam a bőrömben, hízni szeretnék, annak ellenére, h sokan ellenzik ezt a környezetemben (160 cm, 44 kg).

16/L



2016. febr. 5. 22:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen megválaszoltad a saját kérdésedet.

"ahány ember, annyi vélemény"És annyi fajta ízlés!

Ha zavar,hogy vékony vagy,próbálj ellene tenni!

Megfelelő táplálkozással,kiegészítőkkel biztos tudnál hízni pár kg-ot.

F40+

2016. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Scav ***** válasza:
#10 Nem annyira, inkább legyen vékonyabb. Akár genetika miatt, akár sport miatt. De nekem az, amit belinkeltél, már sok :) Kicsit olyan "tömbös" :D
2016. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%

Azért szerintem valamennyire függ az is, hogy milyen korosztályban. Többségben eltérőek lehetnek a vélemények, de ugyebár a szépség relatív... ahogy mondani is szokták :)

Mindenkinek más jön be, hisz ezt írtad is: "ahány ember, annyi vélemény"


De ne feltétlen erre próbálj alapozni, mert itt is csak egy bizonyos csoporttól, körből kérdezted meg (gyakori)

Úgy gondolom, hogy olyan, hogy legvonzóbb nincs.


NEKEM(!) a vékony testalkat jön be, mindig is az tetszett. A telt abszolút nem. Lehet ebből következik, vagy sem, de a nagy mell és fenék nem tetszik. Szerintem az #5 által linkelt képeken a lányok/nők kimondottan csúnyák. Kicsit sem vonz az a mell. Még az is jobban tetszik, ha abszolút nincs melle :D

#10-es által linkelt alak sem tetszik, ahogy mondtam nem jön be a telt. Szóval alakra nem jön be, "labdába se rúghat", ha valahogy mégis akkor jóval kisebb eséllyel.

Néhány alak ami tetszik:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (arcra is ilyen/hasonló)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Közel ugyan olyan az összes, de ha már megnyitottam jó néhány lapot..bemásoltam mindet XD

Lehet sokaknak 1-2 már túl vékony, nekem nem.

Én azt mondanám, hogy ne hízz, egyetértek a környezeteddel :) de ez a te döntésed, ne én vagy más döntsön helyetted! Ahogy jól érzed magad. Ha maradsz ilyen, vagy hízol (teltebb leszel), izmosabb, stb, akkor is lesz olyan, akinek tetszeni fogsz és lesz olyan, akinek nem.

Az arc pedig más téma, meg ugyebár azon nem sok mindent lehet változtatni :/


19f

2016. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tökéletes lehetsz!
2016. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!