Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elhiggyem nekik hogy szép vagyok?

Elhiggyem nekik hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok . 15 éves vagyok 153 cm magas és 41 kg . Az lenne a kérdésem hogy kövérnek számítok ? Nem látom magamat szépnek pedig soha senki nem mondta nekem hogy duci vagy csúnya lennék . Mindenki dícsér hogy szép lány vagyok (fiuk is ) de valahogy nem hiszek nekik . Mi a véleményetek ?. KÉPET NEM KÜLDÖK SENKINEK !!!

2016. febr. 6. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy kövér. Szép vagy. Menj aludni, késő van.
2016. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kövérnek nem vagy kövér, de ezt biztos te is tudod.

Azt, hogy szép vagy-e... döntsd el magad. Ezt így nem tudjuk megmondani neked kép nélkül.

2016. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat . Én nem vagyok megelègedve magammal ezért vagyok kíváncsi hogy ezekből az adatokból ki mire következtet .
2016. febr. 6. 22:52
 4/12 anonim ***** válasza:
41 kiló tökéletes súly a magasságodhoz, nem lehetsz elhízva. Max ha gondod van magaddal az lehet hogy nem vagy elég sportos, nincs rajtad izom... azzal mindenki formásabb, jobban néz ki. De ezen segíthetsz. Csúnya biztos nem vagy ha mások szépnek tartanak.
2016. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

Takarodj aludni,Te ronda béka!Nahát ezt akartad olvasni?

Undorító vagy!-)

2016. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szahr dolog az önbizalmom hiány:)) de ha sokan dícsérnek hogy szép vagy, akkor csak van valami alapja.
2016. febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a magasságodból és súlyodból mégis hogy a francba döntsük el, hogy szép vagy-e? kövér nem vagy, de hogy szép vagy-e.. ki tudja. mindenesetre jobban jársz, ha inkább elhiszed.
2016. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát bízz benne, hogy igazuk van, mert téged se visznek el az eszedért.
2016. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

41 kg = 15 éves lány!


Nagyon - nagyon csontos lehetsz!


Ilyen korba 46-50 kg legyél!

2016. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok csontsovány . Ezért tettem fel a kérdést ...
2016. febr. 7. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!