Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az mitől lehet, hogy ránézek...

Az mitől lehet, hogy ránézek egy másik nőre, látok egy képet egy nőről, és azonna elmegy a kedvem az élettő, rondának és értéktelennek érzem magam?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 00:13
 1/4 gnoomage ***** válasza:
Mert ronda vagy és nem fogadod el?
2016. febr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert túl sokat foglalkozol olyan hülyeségekkel, mint a külső megjelenés.
2016. febr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vele... De szerintem a legmegfelelőbb megoldás ( bár nem ezt kérdezted ) de engem mindig boldogabbá tettek a smink előtte- utána képek ...
2016. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem vagy megelégedve magaddal. Én sem. Szerintem nagyon kevesen élnek ez a bolygón olyanok akik mindenükkel megvannak elégedve és az már nem is elégedettség hanem hiúság és önimádat.

Életem egy röpke szakaszában megismerkedtem egy férfival aki az egekig magasztalt, azokban az időkben egyáltalán nem gondoltam arra hogy nem vagyok csinos vagy szép. Mindössze csak annyi kellett hogy valaki úgy nézzem rám hogy szeretettel van tele a tekintete és egyértelmű hogy imád. Aztán a dolognak valahol vége szakadt. Azóta megint megcsappant az önbizalmam pedig sokan mondják hogy így szép úgy szép az arcom. Én úgy éreztem hogy ha valaki belülről ragyog akkor szép igazán. Kenhetek magamra egy vagon festéket sőt csinálhatok egy másik arcot ami gyönyörű, de este lemosom és megszakad a szívem hogy nem én vagyok akit szépnek tartanak hanem csak ócska trükkök. Ezzel tisztában vagyok akkor is ha videót nézek ahol csodaszéppé varázsolják magukat a lányok és tudom hogy álca és hamis az egész, mégis irigy vagyok, mert ők be merik vállalni hogy sajátjuknak mondják a sminkes arcot is. Pedig az hidd el hogy nem az övék.

Igazán akkor érzed majd magad szépnek és ellenállhatatlannak ha szeretnek majd és te is szeretsz mást. Akkor idővel megérted hogy mindegy hogyan is nézel ki. Jól fogod magad érezni. De ne kenj magadra mindenfélét. Légy önmagad akibe beleszeretnek és ne egy maszk amit esténként leveszel. Foglalkozz az eszeddel olvass és tájékozódj és ha úgy érzed az rendjén van jöhet az megcsillogtatása, amire többen (és a megfelelők!!!) fognak felfigyelni mint a babákra pici ruhákban. :) Pusz :)

2016. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!