Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen kapcsolat ahol értéktelennek érzem magam a másik mellett?

Figyelt kérdés
A kérdés mondjuk elvi,de ez mind1 is. Leginkább arról van szó -h két ember valamiért együtt vagy ..pl vonzalmon ..de az egyik szebb/csúnyább mint a másik -és ezt mind ketten tudják. Mondjuk a nő kevésbé szép ,és nem kap megerősítést a kapcsolatban. De lehet szó műveltségről iskolázottságról ..-egyáltalán kinek a hibája ha egy ilyen -értéktelenség-érzés felmerül az egyik félben ?
2012. ápr. 23. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

"Az milyen kapcsolat ahol értéktelennek érzem magam a másik mellett?"


-Szar ?

2012. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most viccen kívül ... (úgy veszem le h te vagy a csaj) de ha a pasid veled van és szeret akkor szerintem azért van veled mert tetszel neki ... buta kérdés és a szépség szubijektív
2012. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

már nem vagyunk együtt mert bizonytalanságban tartott ez az érzés meg sok körülmény(pl bizonyos tettei). viszont őt szerettem a legjobban eddig, és mint a fenti kérdés mutatja nem vok túl rajta .:(


azért vok kíváncsi miket írtok hogy többet ne legyen ilyen ..

2012. ápr. 23. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem teljes kapcsolat sajnos...
2012. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mondjuk furcsa paradoxon,mert míg nekem ő álmaim férfija volt külsőleg ,addig én neki intellektusban voltam különleges. Mindkettőnkben voltak kételyek -benne azért mert emberileg érezte kevésnek magát(igaz nem is tett igazán semmit a kapcsolatért) én meg külsőleg éreztem magam kevesebbnek ..
2012. ápr. 23. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szerencsére nem életm még ilyen kapcsolatban, de egyik barátnőm igen. Még külső szemlélőként is féjdalmas volt végignézni, hogy mennyi szenvedett emiatt. Ő is "hibás" volt valamennyire, mert nincs sok önbizalma alapból sem, önértékelési problémái vannak, ezért folyton aszerint értékeli magát, hogy mások mit mondanak róla, neki. A srác pedig erre még rátett egy lapáttal, mert amíg a lány valójában azért elég szép, csak nem tud róla (és nem is hiszi el, azt hiszi, hogy csak bíztatni akarjuk), addig a srác mindenféle megjegyzéseket tett rá, hogy öltözködhetne csinosabban is, meg miért nem sminkeli magát, ráférne egy kis mozgás...stb. De ugyanígy másban is éreztette vele a srác, hogy nem tartja valami nagyra, például amikor egy könyvet olvasott és a lány kölcsön akarta kérni, akkor olyanokat mondott, hogy ezt te úgyem értenéd, meg míg a csaj a jazz-t szerette a srác pedig a metál zenét, a srác folyton azt mondogatta, hogy nincs semmi hallása meg zenei ízlése... Lakótársak voltunk a lánnyal amúgy és eleinte előlem is titkolta, hogy milyen zenéket hallgat, mert azt hitte, hogy ciki (mivel a barátjával 15 éves koruk óta ismerték egymást ezért főleg a barátja társaságában mozgott, ahol senki még csak nem is hallott azokról a zenékről, amiket ő szeretett).

Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy ilyen esetben szerintem mindkét fél hibás. Te mindenképpen, amiért alulértékeled magad, mert a szépség nem minden, és amúgy ha megnézed az utcán azokat a lányokat, akiket úgy általában szépnek tartanak, akkor észreveheted, hogy közülük sincs mindegyiknek szép arca vagy jó alakja, de jól "el tudja adni" magát. Amúgy meg egy komoly kapcsolatban nem a szépség az első, ha tényleg úgy van, hogy te vagy a "csúnyább", akkor pedig arra lehetnél büszke, hogy ennek ellenére mégis milyen jó pasid van.

Szóval én azt mondom, hogy a hiba egyik része legalábbis mindenképpen benned van, ha a barátod még erősítette benned ezt a kisebbrendűségi érzést, akkor pedig ő is legalább annyira hibás.

Most hogy a kapcsolatotoknak már úgyis vége van, koncentrálj arra, hogy magabiztosabbá válj (a magabiztosság szexi és sokkal többet számít, mint hogy hány kiló vagy, vagy, hogy görbe-e az orrod). Találj valami olyan hobbit, amivel azt a részed erősítheted, ami szerinted erősítésre szorul, ha pl a nőiességeddel vagy a testeddel nem tudsz megbékélni, akkor sokat segíthet valamilyen tánc, vagy pl jóga, ha pedig az okozza a gondot, hogy nem érzed magad elég okosnak, akkor például tanulhatsz nyelvet, vagy elvégezhetsz egy olyan tanfolyamot, ami a jövőd szempontjából is jól jöhet és sikerélményed lesz vele. Elsősorban neked kell segítened magadon, mert aztán az sem jó alap egy kiegyensúlyozott kapcsolathoz, ha szándékosan alulválasztasz legközelebb, annak reményében, hogy akkor nem lesz kisebbrendűségi érzésed, mert akkor pedig nem tudsz felnézni majd a párodra és igazi társként tekinteni rá.

2012. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!