Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha valaki...

Miért baj az, ha valaki átlag? Miért veszik egyesek sértésnek, és miért lenéző ezt mondani?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi gond nincs az átlagos külsővel. A boltokban tök ugyanolyan stílusú ruhákat lehet kapni, mindenki azt veszi meg, azt hordja, úgy nehéz kilógni. Meg miért kell folyton különlegesnek lenni? Oké hogy üdítő látvány, ha valaki egyedi és ki tud tűnni a tömegből, de miért ez a célja mindenkinek?

Inkább a személyiségben nyilvánuljon meg a különlegesség szerintem.



2016. febr. 13. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jo kerdes, egyetertek veled. Szerintem ez vagy a nagyon fiatalok maniaja vagy azoke, akik amugy unalmas emberek es a nagy kulso 'egyediseggel' akarjak ezt kompenzalni. 16 evesen meg en is mindenaron egyedi akartam lenni, aztan kinottem es rajottem, hogy ma mar senki sem egyedi meg amugyis: kit erdekel? Ma mar csak jol akarok kinezni es nem erdekel, hogy ettol atlagos leszek-e.
2016. febr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem az átlagos teljesen pozitív szó, nincs azzal semmi baj, ha valaki akár stílusra, akár külsőre átlagos.
2016. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!