Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyiket választanád (férfikén...

Melyiket választanád (férfiként, ha muszáj választani) 170 magasság + gyönyörű hajkoronával VAGY 192 magasság kopaszként?

Figyelt kérdés

Melyikben van ''több'' szépség és divat szempontjából?

miből lehet többet kihozni?


2016. febr. 13. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább192 cm kopaszon. Olyan magasra kevesen látnak, így nem olyan feltűnő, hogy mi van (nincs) a fejem tetején.
2016. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Isten megteremtette a tökéletes frfit a többinek pedig hajat adott :)
2016. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D ez rohadt jó xD .. A tobbinek pedig hajat adott :'D
2016. febr. 13. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:

páromat megkérdeztem, ő lenne inkább 170 centi sok hajjal

egyébként 195 centi és 30 évesen szinte teljesen kopasz

szerintünk nem divat kérdése ez a kopaszosdi

2016. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem a kérdező sem divat szempontból értette, hanem inkább úgy hogy melyik ténybe törődne bele hamarabb egy adott (férfi) ember. Alacsonynak lenni vagy kopasznak, melyik a hátrányosabb tényező? [vonzalom szempontjából más emberek számára]

Erre csak az a válaszom, hogy embere válogatja, valakinek ''fétise'' hogy a másik magas legyen, másnak a gyönyörű hajkorona [bár utóbbi biztosan nem tartós kapcsolatot keres]. ''Hiába jelentkezik egy zenetanár orvosi pályára,, Mindkettő [alacsony+haj, magas+kopasz] jó valaki számára, véleményem szerint 50% +/- 5% lehet az arány. Hajat lehet beültetni, de magasabb már csak nehezen lehet lenni és egy férfi számára a 170 igencsak alacsony, a kopaszság pedig adott esetben szexepil egy nő számára. Nem tudom jó vagy rossz választ adtam, de én így látom és írtam már tanulmányt szociológia területen, de lehet ez lesz a következő téma. :)

2016. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 170 lennék is kopaszra vágnám a hajamat.
2016. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Totárp válasza:
Pont 192 vagyok és van hajam, de nagy mák :D
2016. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!