Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyek magabiztos?

Hogy legyek magabiztos?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem csak a kinézeten, az öltözködésen meg a sminken múlik az, hogy valakinek van önbizalma és jól érzi magát a bőrében, de ugye ez is közre játszik. Légyszi segítsetek: hogyan öltözzek, sminkeljek, és legfőképp mit tegyek, hogy magabiztos legyek?

19/L



2016. febr. 13. 21:41
 1/4 Emma97 válasza:
:)Tényleg nem a ruhán és a sminken múlik. Viselj olyan ruhákat amikben kényelmesen, és szexinek érzed magad. Az sose tűnik magabiztosnak, aki egy túl rövid szoknyában szűköng, vagy folyton a felsőjét igazítja. Viseld büszkén amid van, talán sminkben az segít, hogy kiemeled a szemed, szemöldököd szemceruzával.
2016. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy nem a ruhák meg a smink a legfontosabb, de az a baj, hogy egyszerűen sehogy sem érzem magam csinosnak, szexinek, pedig szeretném így érezni magam, mert az talán önbizalmat adna. De nem tudom, hogy mit tegyek. :/
2016. febr. 17. 13:29
 3/4 Emma97 válasza:
Tudod mi az oka az önbizalomhiányodnak? Próbáld az okot megkeresni, és azt feldolgozni. Már az is segít, ha szembesíted magad, hogy igen, emiatt érzem magam így.
2016. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy rengeteg olyan dolog történt velem, ami az önbizalomhiányomat okozhatja.. Szóval fogalmam sincs, hogy pontosan melyik lehetett a kiváltó esemény, vagy esetleg az összes egyben okozza-e az önbizalomhiányt.
2016. febr. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!