Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy egy normalis...

Mit tegyek, hogy egy normalis lany legyek? Hogy ne benazzak es hogy romantikus legyek, hogy ne beszeljek hulyesegeket? Egy kicsit magabiztos vagyok de sehogy sem megy a valtozas. Boldog akarok lenni es okos!

Figyelt kérdés
Otleteket szeretnek, nem tudom meg mit irhatnek.

2015. febr. 5. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha magabiztos vagy akkor mi a baj? A kiírás sem érthető. Miben nem vagy normális szerinted? Csak annak a közelében beszélsz hülyeségeket aki tetszik neked, vagy úgy általában? A romantika meg vagy jön magától, vagy nem. Mire szeretnél ötleteket?
2015. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezek elég relatív dolgok(szerintem) és mivel csak a saját szemszögemet mondom el:

-kezdjünk a végén: okos:van könyvtár, mek.hu(lehet elírtam inkább guglizz rá ha érdekel), iskola, gondolom saját könyveid is

-boldog: erre nem tudok válaszolni érdemlegesen mindenkit más tesz boldoggá(de itt is írok személyes példát: feküdj a hátadon órákon át és gondolkodj a világon, politizálj, időnként üss bele a falba, ha van aki cseszeget vegyél egy acélbetétest és nézd végig a menekülésüket[ez jó móka kipróbáltam])

-változás:ahogy idősödsz változol testileg, szellemileg és mentálisan is, ha meg nem akkor akinek nem kellesz olyannak amilyen vagy akkor nem is kellesz neki igazán

-magabiztosság:az jó az kell

-hülyeségek beszélése(ugye nem csak szerintem hangzott ez furán?):nem baj az csak időzíteni kell, tanulj meg uralkodni magadon(napi egyre több idő mozdulatlan állás[egyenesen] szépen rászoktat arra hogy ne beszélj, egyenesen állj)

-romantikusság: ehhez mindig is hülye voltam(mese idő: Febr.15. Lány:"Ha elvileg szeretsz, miért nem mondtál semmit tegnap?" Én:"Miért talán Bálintnak hívnak?") ebből is látszik hogy ezekhez én nem értek(jó mondjuk a Valentin napot az amerikai eredet miatt vetem el[nem magyar ünnep én viszont magyar vagyok-->miért foglalkozzak vele])

-bénázás:szerintem kifejezetten aranyos(nem hittem volna hogy ezt a kifejezést bármire is használom majd azután amikor Tv-ben láttam ahogy egy harci kutya megöl egy embert)

-a normálist most emberi értelemben leírom:becsületes, van tartása, szereti a hazáját és nem libsi/komcsi/amerikai "demokrata"

2015. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!