Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert "szakadt" szet a koldok...

Miert "szakadt" szet a koldok piercingem mar 3xor?

Figyelt kérdés

Mind haromszor elkezdek vekonyodni a bor a koldokomnel es szetszakadt,azt mondjak kiloki a szervezetem a piercinget,nem birja.

Nnem vagyok dagadt,viszont a hasamon van "babahaj,usszogumi"mert telen tomegeles van..nem lehetseges hogy amikor ulok akkor a haj nyomja es "loki" ki? Remelem ertitek..:(


2016. febr. 14. 17:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem egymas utan lett ujra szurva.1eves eltolodoasokkal..es mindig ezvolt.
2016. febr. 14. 17:57
 2/3 valakiasokközül ***** válasza:
Lógós ékszer súlya miatt is kiszakadhat, illetve ha nem szúrják elég mélyre. Vagy nem orvosifém/titán és kilöki a szervezeted (fémallergia). A 'háj' nem löki ki. Attól is lehet, hogy nem kezelted megfelelően, nem jól gyógyult be. Beleakadtál, megrántod, felsérted, kidobódik. Ezer oka lehet.
2016. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem a bőröd nem bírja vagy azt az anyagot amiből a piercinged van vagy magát az ékszereket (lehet hogy csak a hasadnál van ez) és igy a tested próbálja kiszorítani magából
2016. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!