Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rossz/gáz...

Szerintetek nagyon rossz/gáz ha az orr piercingem feljebb van szúrva?

Figyelt kérdés
Sziasztok! egy hete csináltattam meg az orrom és mivel még nem vagyok 18 éves ezért ott volt velem anyukám. a srác aki szúrta kérdezte hogy a későbbiekben milyen ékszert szeretnék bele rakni mert akkor úgy csinálja (marad a kő vagy karika később). én mondtam hogy majd karika de anyukám hallani sem akart róla és úgy lett megcsinálva hogy az "alapnál" kb 3mm-el feljebb van szúrva. szerintetek?

2015. aug. 3. 14:41
 1/1 opened paradise ***** válasza:

Szerintem ez azért függ az orrodtól is.

Meg annak nem feltétlenül "kell" lennie valahol.

Én az ajkam alá akarnék,de direkt nem ahhoz közel,hanem inkább állra,mert úgy tetszik.

Ha neked ez így jó,akkor nem gáz.

És ilyen fajta hosszútávra szóló dolgokban sohase hagyd magad befolyásolni,ez a te tested!

2015. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!