Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam le hatékonyan a...

Hogyan oldjam le hatékonyan a géllakkot?

Figyelt kérdés
Diamond nails géll-lakk szettet használok, teljesen meg vagyok vele elégedve, egy a problémám, hogy nem tudom megfelelően leoldani a hozzá tartozó folyadékkal a lakkot. Minimum 20 percig szoktam betekerni a körmeimet a leoldóval átítatott vattakorongba, majd mikor leveszem, a köröm szélein fel is oldódik, viszont a körmeim közepén egyszerűen meg sem mozdul a lakk. Van valami megoldás esetleg erre? Reszelni abszolút nem szeretném a körmöm felületét.
2016. febr. 14. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A fényt meg kell picit reszelni, hogy az oldószer hatékonyabban dolgozzon.
2016. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tényleg kicsit reszeld meg, legalább annyira, hogy bemattuljon a lakk. ezután sima acetont önts vattapamacsra. ezt tedd rá a körmödre és bunyoláld be alufóliával. kb 10-15 p kell neki.

elsőre egyen próbáld ki. hogyha sikerül leoldani jöhet a többi. de feleslegesen ne áztasd magad acetonban.

amúgy azt vágod,hogy kaparóval kicsit rá kell segíteni?

és amikor veszed le az alufóliás pakkot, akkor kicsit már mozgathatod, hogy lazuljon.

2016. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valahogy biztos
2021. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!