Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki 17 évesen 183cm és kb...

Aki 17 évesen 183cm és kb 60-62 kg az jónak számít?

Figyelt kérdés
Illetve vonzó alkat?

2016. febr. 17. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor jó. Ha fiú akkor nem jó mert vékony nagyon. Én 178cm vagyok és 60-62 kg...
2016. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

173 vagyo..16 évesen 60 kiló voltam..

szánalmasnak éreztem magam..

neki álltam sportolni,mert már akkor tudtam a nők (az az a 30 as nők és nem a tini csitrik) ezt szeretik..ha férfias egy férfi. A tini puncik a csőnadrágos cingár pasiakt kedvelik. 30 as nőknek a pehely súly nem jön be.

jelenleg 95 kg vagyok a sporttól. 19 évesen korom óta nem is volt 30 alatti partnerem.

Szerintem gáz ha egy férfi cingár.. ha tiniknek akarsz tetszeni 10 év múlva is,akkor nem gáz,hogy cingár vagy..

ha nőknek.. tegyél érte.

sorry nyílt típus vagyok. nem akartam paraszt lenni

2016. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ~OnLány~ ***** válasza:

Szerintem pont jó,magamhoz viszonyítva,mindkettőből mínusz 10 vagyok.Szóval ez nem éppen a normál súly,kicsit soványabb,de az nem gond,még csak 17 vagy.

Basszus..jó magas vagy :D

2016. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bombasztikusan jónak számít!!
2016. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!